«Я впаду для тебе»
Ольга Манілова

Про книгу «Я впаду для тебе» Ольги Манілової

Він сказав, що завоює мене, незважаючи на всі перепони, але приводу йому вірити в мене немає.

Не тому що я нікому не вірю, а тому що Володя “Кувалда” Варварук завжди веде свою особисту гру.

І цього разу розмінною монетою в протистоянні мого старшого брата і чоловіка, в якого я закохалася, може стати моє серце.

⚡⚡⚡

— Зачини-но двері за собою, Анастасіє, — наказує він м’яким тоном.
На жаль, я повертаюся і майже вирушаю виконувати вказівку. Але все-таки зупиняю себе і стискаю руки в кулаки.
— При мені ці свої штучки не вмикай, — наказую я у відповідь.
— Штучки, — пробує він слово на смак, — як цікаво. Закрий вихід, інакше я зроблю все з відкритими навстіж дверима.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Я впаду для тебе» Ольги Манілової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Я впаду для тебе» Ольги Манілової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

52 переглядів