«Встань і вбий першим»
Ронен Берґман

Про книгу «Встань і вбий першим» Ронена Берґмана

Перша вичерпна історія ізраїльських програм цілеспрямованих вбивств, які сформували ізраїльську націю, Близький Схід і світ загалом — від людини, яку Девід Ремнік назвав «можливо, найкращим (ізраїльським) журналістом-розслідувачем».

Талмуд каже: «Якщо хтось прийде вас убити, встаньте і вбийте його першим». Цей інстинкт вживати всіх заходів, навіть найагресивніших, для захисту єврейського народу закладено в ДНК Ізраїлю. З самого початку державності в 1948 році захист нації від шкоди був обов’язком розвідувального співтовариства та збройних сил, і в їхньому величезному арсеналі є одна зброя, на яку вони покладалися, щоб запобігти найсерйознішим загрозам: цілеспрямовані вбивства застосовувалися незліченну кількість разів, проти великих і малих ворогів, іноді у відповідь на напади на ізраїльський народ, а іноді превентивно.

У цій захопливій і повчальній книжці журналіст і військовий аналітик Ронен Берґман розповідає про цілеспрямовані програми вбивств: їхні успіхи, невдачі та моральну й політичну ціну, яку довелось заплатити чоловікам і жінкам, що схвалювали і виконували місії.

Берґман заручився надзвичайно рідкісною підтримкою багатьох чинних і колишніх членів уряду Ізраїлю, в тому числі прем’єр-міністрів Шимона Переса, Егуда Барака, Арієля Шарона та Беньяміна Нетаньягу, а також високопоставлених осіб у військових і розвідувальних службах країни: ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю), Моссад (найефективніша розвідувальна служба у світі), Кесарія («Моссад у Моссаді», який здійснює напади на найцінніші цілі) і Шин-Бет (служба внутрішньої безпеки, яка здійснила найбільшу цілеспрямовану кампанію вбивств, щоб зупинити те, що колись здавалося неможливим: тероризм смертників).

Включно з непублікованими раніше таємними звітами про ключові операції, а також на основі сотень записаних інтерв’ю та тисяч файлів, до яких Берґман отримав ексклюзивний доступ протягом десятиліть своїх репортажів, книжка «Встань і вбий першим» занурює нас глибоко в серце найтаємнішої діяльності Ізраїлю.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Встань і вбий першим» Ронена Берґмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Встань і вбий першим» Ронена Берґмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

20 переглядів