«Всі мої Ключі і Ґайя. Книга 2. Вогонь Півночі»
Наталія Матолінець

Про книгу «Всі мої Ключі і Ґайя. Книга 2. Вогонь Півночі» Наталії Матолінець

Довгоочікуване завершення дилогії «Всі мої Ключі і Ґайя»!

Іґніс Еміліуш повертається й дізнається, що його життя змінилося до невпізнання: дім зруйновано, батьки зникли, а його самого звинувачують у вбивстві наступника великого роду. Магічна спільнота балансує на грані масштабного зіткнення, й Іґніс мусить розплутати павутину інтриг, щоб загасити полум’я. Тим часом не стихає і погоня за Ґайєю, яку бажають захопити великі роди й не гребують ніякими методами.

Ключі ламаються, Двері відчиняються, а Іґнісові слід вирішити, хто для нього ця загадкова дівчина, яка хоче отримати все, включно з його серцем, а навзамін обіцяє тільки рік. Та чи згоден він сам на такий кінець? Коли мандрівка чаклуна й людини наблизиться до фіналу, світ піде обертом, легенди оживуть, великі роди згадають про давні клятви, а Іґніс Еміліуш збагне найважливіше: дім належить захищати. Навіть на порозі Пітьми.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Всі мої Ключі і Ґайя. Книга 2. Вогонь Півночі» Наталії Матолінець та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Всі мої Ключі і Ґайя. Книга 2. Вогонь Півночі» Наталії Матолінець: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Всі мої Ключі і Ґайя. Книга 2. Вогонь Півночі» Наталії Матолінець і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Всі мої Ключі і Ґайя. Книга 2. Вогонь Півночі» Наталії Матолінець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

21 переглядів