«У високій траві»
Стівен Кінг, Джо Гілл

Про книгу «У високій траві» Стівена Кінга

Вагітна Беккі та її брат Кел зупиняються біля поля, бо чують плач маленького хлопчика і відправляються у це поле з високою травою на його пошуки. З часом вони помічають, що не можуть знайти виходу.

«У високій траві» (англ. In the Tall Grass) — фантастичне оповідання жахів американського письменника Стівена Кінга та його сина Джо Гілла.
Перекладач — Вадим Вовнянко


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «У високій траві» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «У високій траві» Стівена Кінга

Читати онлайн книгу «У високій траві» Стівен Кінг українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Стівен та Джозеф КІНГИ


У високій траві
(повість)


Редагування, переклад з англійської та коментарі:

Вадим Вовнянко


Дизайнер обкладинки:

Іван Буділов
Повість "У високій траві" (англ. - "In the Tall Grass"), яку спільними зусиллями подарували нам письменники Стівен Кінг та його син Джозеф Гіллстромом Кінг - краще відомий під псевдонімом Джо Гілл, - була вперше опублікована у 2012 році частинами: перша частина вийшла в червнево-липневому номері журналу "Esquire", а друга - в тому ж таки журналі, але вже місяцем пізніше.
Гадки не маю, чи перекладав вже хто "У високій траві" українською до мене, але в усякому разі, я не шкодую, що взявся за цю справу.
А чи варто її читати, то це вже визначатися особисто вам: історія, скажу зразу, страшна і достобіса жорстока. Якщо ви не з боязких, лізьте в траву: чуєте голос? Вас кличе туди сам Стівен Кінг!


У ВИСОКІЙ ТРАВІ

Він хотів хоч трохи побути у тиші, без радіо, отож можна сказати, що халепа ця трапилася з його вини. Їй закортіло подихати свіжим повітрям, бо набрид кондиціонер, тож це, певно, винна у всьому була вона. А втім, вони ніколи не почули б малюка, якби не обидві обставини разом, тож слід сказати, що тут найперше зіграла визначну роль саме комбінація, яка, власне, і робила їх обох ідеальною парочкою "Кел-і-Беккі", адже цей союз існував протягом усього їхнього життя. Кел і Беккі Демути1, з різницею дев'ятнадцять місяців у віці. Батьки часто називали їх Ірландськими Близнюками2.
- Коли Беккі підіймає слухавку, то Кел говорить "алло", - любив повторювати містер Демут.
- Кел тільки подумав про вечірку, а Беккі вже підготувала список запрошених, - полюбляла додавати від себе місіс Демут.
Між ними ніколи не виникало суперечок, навіть коли Беккі, на той час ще першокурсниця, що тільки-но заселилася до гуртожитку, заявилася одного чудового дня на квартиру до Кела, яку той винаймав за межами студмістечка, і оголосила, що вона вагітна. Кел сприйняв це цілком нормально. Їхні старі? Не настільки ж оптимістично.
Та квартира була в Даремі, позаяк Кел вступив до коледжу в Нью-Гемпширі.

Відгуки на книгу «У високій траві» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «У високій траві» Стівена Кінга одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «У високій траві» Стівена Кінга у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

64 переглядів