«Розлучення. Ти не отримаєш дочку»
Ольга Вісмут

Про книгу «Розлучення. Ти не отримаєш дочку» Ольги Вісмут

— Що це, Ксеніє?

Назар завжди мене так називає. Ненависним ім’ям Ксенія, хоч я — Оксана. І знає, що мені це не подобається. Навмисне робить боляче.
Але зараз я цьому навіть рада.

— Заява на розлучення, — дивлюся йому просто у вічі.

Так, ось так. З викликом. Хоча всередині все тремтить від страху. Усе стискається в жаху.
Його очі звужуються.

— Ти розумієш, що робиш?
— Розумію.
— Ти добре подумала?
— Так.

З кожним словом я ніби стаю меншою. А чоловік — усе більшим. Він як танк пре на мене. Залякати, задавити своєю вагомістю.

— Це через нього? Через те щеня? Що ж, забирайся. Іди до нього. Тільки не думай, що я віддам тобі дочку.

Відступаю, поки не впираюся попереком у стіл. Далі відступати нема куди.

— А якщо вона не твоя? — хапаюся за останній аргумент.
— Мені начхати. Ти її не отримаєш.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Розлучення. Ти не отримаєш дочку» Ольги Вісмут українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Розлучення. Ти не отримаєш дочку» Ольги Вісмут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

20 переглядів