«Розлучення. Ти не отримаєш дочку»
Ольга Вісмут

Про книгу «Розлучення. Ти не отримаєш дочку» Ольги Вісмут

— Що це, Ксеніє?

Назар завжди мене так називає. Ненависним ім’ям Ксенія, хоч я — Оксана. І знає, що мені це не подобається. Навмисне робить боляче.
Але зараз я цьому навіть рада.

— Заява на розлучення, — дивлюся йому просто у вічі.

Так, ось так. З викликом. Хоча всередині все тремтить від страху. Усе стискається в жаху.
Його очі звужуються.

— Ти розумієш, що робиш?
— Розумію.
— Ти добре подумала?
— Так.

З кожним словом я ніби стаю меншою. А чоловік — усе більшим. Він як танк пре на мене. Залякати, задавити своєю вагомістю.

— Це через нього? Через те щеня? Що ж, забирайся. Іди до нього. Тільки не думай, що я віддам тобі дочку.

Відступаю, поки не впираюся попереком у стіл. Далі відступати нема куди.

— А якщо вона не твоя? — хапаюся за останній аргумент.
— Мені начхати. Ти її не отримаєш.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Розлучення. Ти не отримаєш дочку» Ольги Вісмут та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Розлучення. Ти не отримаєш дочку» Ольги Вісмут: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Розлучення. Ти не отримаєш дочку» Ольги Вісмут і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Розлучення. Ти не отримаєш дочку» Ольги Вісмут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

53 переглядів