Про книгу «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби
Вірш «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби є унікальним не тільки для самого письменника, але й для української літератури загалом. Його особливість полягає в тому, що автор доводить та показує, як можна стрімко увірватись на вітчизняну літературну арену завдяки таланту та навичкам. Автор в найважчі не лише для себе, але й для всієї нації часи написав цей вірш для доньки, яка евакуювала за кордон після початку повномасштабного вторгнення. В цих словах та рядках кожен з українців знайде власні сенси, що неодмінно будуть близькі йому.
Цікаво, що свою популярність твір здобув менше ніж за місяць, одразу з’явившись на сторінках різних видань та в стрічках соцмереж. Це промовисто говорить про те, наскільки влучними були слова автора, що майже відразу змогли знайти відгук в серцях читачів. Не менш зворушливою є історія написання твору, адже за словами самого автора, він був адресований доньці, яка перебувала за кордоном та питала у тата, що вона може йому розповісти.
Короткою відповіддю на це стала назва твору, проте його зміст має і інші посили, що є важливими не лише для українців. Про це говорить те, що ліричний твір вже перекладений на велику кількість європейських мов, адже в своїх рядках автор закликав європейців на власні очі поглянути на те, що відбувається в Україні.
Попри свої дійсно актуальні та важливі сенси, вірш робить набагато важливішу справу. Своїми словами Вишебаба доводить, що поезія, культура та мистецтво, навіть в найтемніші для людей часи, не має втрачати свого місця в житті людей. Адже останніми ми залишаємось саме завдяки їй, що дарує духовний відпочинок, який потрібен більше за все. Тому твір вартий уваги кожного, кому не байдужа творчість молодих українських письменників, які пишуть про те, що дійсно важливо.
Друге видання дебютної книги Павла Вишебаби «Тільки не пиши мені про війну». За висловом поета і редактора цієї збірки Івана Малковича, небагато поетів так стрімко вривалися в літературу. Своїми віршами Павло Вишебаба привернув давно небачену увагу до української поезії: декламація автора набирає мільйони переглядів у соцмережах, про вихід нових текстів пишуть у ЗМІ, вірші Вишебаби читають у прайм-тайм на центральних телеканалах, їх кладуть на музику та озвучують на проукраїнских мітингах по всьому світу різними мовами. Для багатьох ці тексти стали літописом почуттів українців у режимі онлайн, а Вишебаба — поетичним голосом часу.
Перший тираж цієї книги вийшов наприкінці 2022-го року. Наклад у 15 тисяч примірників був придбаний читачами менше ніж за 15 днів.
Другий тираж доповнений новими віршами, ілюстраціями та оповіданням «Марсіани».
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Відгуки на книгу «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.