Книга «Соло для Соломії» Володимира Лиса говорить про людей звичайних і таких, що схожі на кожного з потенційних читачів. Автор задає багато риторичних питань своїм читачам, проте ледь на найважливішим серед них є те, яке говорить про місце людини під час масштабних історичних подій. Минуле століття можна вважати переповненим такими подіями, які змінили життя тисяч людей, що залишаються для сучасних читачів безіменними. І саме долі однієї такої людини автор присвячує свою художню історію, яка нікого не залишить байдужим.
В центрі історії опиниться звичайна жінка – Соломія, життя якої водночас схоже на сотні інших, проте чим далі розвивається сюжет, тим більше Лис дає зрозуміти, чим його героїня особлива. Її не можна назвати легковажною, але вона намагається не тримати зла на інших, та сама є простою людиною, що переживає вирій історії зсередини. Історія головної героїні не може не вразити та не розчулити, адже оповідь починається з її дитинства і триває до глибокої старості.
Авторові не можна відмовити й в тому, що він є майстром біографічного художнього роману. Так детально, прискіпливо, з увагою до емоцій та відчуттів не пише жоден інший автор, історія якого б охоплювала все життя свого персонажа. Читач, напевно, не завжди до кінця буде розуміти мотивацію головної героїні, або ж погоджуватись з нею, але в цьому і є задум письменника, що показує людину, свого героя, живим, в повному розумінні цього слова. Не оминаючи жодних щасливих і трагічних епізодів, він пише історію життя.
Слухати аудіокнигу «Соло для Соломії» Володимира Лиса онлайн українською мовою безкоштовно:
Вона йде за покликом серця, помиляється сама й легко пробачає помилки іншим, сходить на самий верх величі людського духу та падає у безодню засудження оточуючих… Карколомні події ХХ століття — війна, примусова колективізація — події, що назавжди змінили не тільки людей, а й Україну. Та в межах історії країни це лише пункт статистичних даних, за яким немає нічого, крім чисел. А як щодо історії однієї людини, жінки, котра прагла звичайного земного щастя?
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Соло для Соломії» Володимира Лиса та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Соло для Соломії» Володимира Лиса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Соло для Соломії» Володимира Лиса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Цитати з книги «Соло для Соломії» Володимира Лиса
Жіноча цікавість гостроока і гостродзьоба, у ста люстерках роздвоєна і потроєна, на дві а то й три сотні лиць, на сотні стежок насінням пліток посіяна. Вона мов той сірник, кинутий на сухий хмиз серед лісу та ще й в суху вітряну погоду.
— Порятую я Стьопку твого, — сказала баба. — Нищастя з тими дівками, що самі не знати чого хочуть. А з замужніми — нищасниця ще більша. — Любові, тітонько, — одказала Соломія. — Любові хочемо. — Кажеш, любові? А хіба в тебе чоловіка нима? Хіба він тобі злецько щось робить, га? — Ой, тітонько... — Думати тре' було... Тоді, як заміжжя свербіло... — Ой, тітонько... Така розмова вийшла.
Щістя ни самогонка, пекти людину ни має.
Думка — не вікно, всякий не заглєне.
Скачати безкоштовно книгу «Соло для Соломії» Володимира Лиса
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.