«Смачно і корисно. Усе про культуру харчування дітей та батьків»
Наталія Чуб

Про книгу «Смачно і корисно. Усе про культуру харчування дітей та батьків» Наталії Чуб

Книжка присвячена питанням психології їжі. Вона містить поради психолога щодо організації здорового харчування дитини та дорослих членів сім’ї, формування гарних харчових звичок та коригування неправильної харчової поведінки. Завдяки простим алгоритмам батьки навчать малюків їсти корисні страви самостійно, без істерик, із задоволенням, і не тільки в родинному колі, а й у дитячому садку.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Смачно і корисно. Усе про культуру харчування дітей та батьків» Наталії Чуб українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Смачно і корисно. Усе про культуру харчування дітей та батьків» Наталії Чуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

45 переглядів