«Серце не обдуриш»
Зоряна Лешко

Про книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко

Усе починалось як звичайна забавка. Леся розмістила на сайті знайомств свою анкету, щоб допомогти подрузі заманити багатого кавалера. Саме в той час айтішник Руслан перебував по той бік екрана, тестуючи сайт, який сам же створив. Один клік на Лесину анкету, кілька повідомлень – і їх захопили не знані досі почуття. Перша зустріч минула романтично й незабутньо. Але казка скінчилася, коли Руслан раптово зник, залишивши Лесю з відчуттям, ніби нею скористалися. Біль від зради дівчина вирішує притлумити помстою. Яким же буде Лесин відчай, коли дізнається, що Руслан загинув, а вона носить під серцем його дитину!..


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко

Читати онлайн книгу «Серце не обдуриш» Зоряна Лешко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Серце не обдуриш
Зоряна Лешко


Усе починалось як звичайна забавка. Леся розмiстила на сайтi знайомств свою анкету, щоб допомогти подрузi заманити багатого кавалера. Саме в той час айтiшник Руслан перебував по той бiк екрана, тестуючи сайт, який сам же створив. Один клiк на Лесину анкету, кiлька повiдомлень – i iх захопили не знанi досi почуття. Перша зустрiч минула романтично й незабутньо. Але казка скiнчилася, коли Руслан раптово зник, залишивши Лесю з вiдчуттям, нiби нею скористалися. Бiль вiд зради дiвчина вирiшуе притлумити помстою. Яким же буде Лесин вiдчай, коли дiзнаеться, що Руслан загинув, а вона носить пiд серцем його дитину!..

Зоряна Лешко

Серце не обдуришКнижковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля»
© Лешко З. П., 2020

© Depositphotos.com / belchonock, eevl, Sonyachny, saharrr, обкладинка, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2020
Роздiл 1


Грудень, 2007


Леся

У кiмнатi майже не було меблiв, лише стара шафа й навмисно перенесений круглий стiл, завдяки чому вона здавалася надмiрно холодною. Квартира наче опиралася новим мешканцям, не бажаючи бути затишною i теплою. Батарея пiд вiкном вiдчутно нагрiлась, але тепло зникало десь посерединi кiмнати, не встигаючи ii нагрiти. Вiдсутнiсть фiранок на вiкнах лише пiдсилювала вiдчуття холоду та неприязнi.

Лесi не подобався новий дiм подруги: голi стiни, напiвпорожнi кiмнати з поскладаними в кутках коробками та запах необжитого примiщення. Усе це породжувало моторошнi вiдчуття. Вона постiйно оберталась до вiкна, наче хтось мiг пiдглядати за ними на третьому поверсi.

Леся переконувала себе, що саме через холод у неi затерпли пальцi, а вся вона тремтить, проте всерединi наростав протест проти самообману та примусу. Дiвчата тим часом потирали руки, видихаючи хмаринки пари й нетерпляче дивились на Лесю. Нарештi вона не витримала:

– Я не впевнена, що хочу спробувати.

– Припини, Лесю, нiчого з тобою не станеться. Дзеркало не кусаеться.

– Дiвчатонька, менi реально страшно. З таким не можна бавитись.

– Не думали, що ти настiльки затуркана.

Ярина вкотре глузувала з неi, а дiвчата дружно все це пiдтримували смiхом.

– Ха-ха-ха, дуже смiшно. Я не хочу – i крапка.

Відгуки на книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

951 переглядів