«Прийми мене»
Стефанія Лін

Про книгу «Прийми мене» Стефанії Лін

Марк Данте розтоптав мене. Виконав обіцянку і розтрощив душу на уламки. Його порада залишити минуле у минулому була найкращим рішенням, допоки він знову не з’явився на горизонті… Данте завжди вміло плює на заборони й бере те, що вважає своїм. Не впевнена чи встою, але мушу, адже між нами прірва, яку не здолати.

— Ти не мав права втручатися в моє особисте життя. В мій простір!
— Я хотів.
Істеричний сміх рветься назовні.
— Хотів? І як тобі?
— Найбільше люблю відео, де ти у душовій. Спостерігати за тим, як краплі води стікають тілом, як ти торкаєшся себе…
Впираюся долонями у його грудну клітку. Відштовхнути хочу.
— Ненавиджу, — сичу, встаючи навшпиньки.
— Ти ніколи не могла ненавидіти мене, як би не старалася. Тільки не мене…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Прийми мене» Стефанії Лін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Прийми мене» Стефанії Лін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

31 переглядів