Книга «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача – не лише мандрівка через роки життя єврейського народу. Історія появи держави Ізраїль настільки ж захоплива, до такої ж міри неоднозначна та навіть жахаюча. Переслідування, злочин та трагедія Голокосту – всі ці речі стали частиною генетичного коду кожного з громадян сучасного Ізраїлю, який відродився на землі, що була дарована євреям Богом.
З часу відродження на Близькому Сході Ізраїлю вся його подальша історія була нерозривно поєднаною з палестинським питанням. Останнє – найбільш суперечливий епізод історії описуваної Сокачем держави, адже поєднує в собі не лише факт етнічно-релігійного протистояння, але й довгу взаємну неприязнь та ворожнечу.
Велика кількість суперечок на цю тему існує і досі, і в автора навряд чи вийшло б поставити остаточну крапку. Але він і не намагається це зробити, натомість даючи своїм читачам вільне право самостійно аналізувати ті факти, що зібрані у книзі.
Неупередженість та об’єктивність автора пояснюється тим, що він є головною організації «Новий Ізраїль», який намагається забезпечити демократичні права всім євреєм, в незалежності від того, по яку сторону кордону вони знаходяться. Саме цей аспект книги, її спроба бути об’єктивною в вихорі столітньої ворожнечі робить всю роботу Сокача вартою уваги з боку кожного читача, що має за мету зрозуміти для себе, в чому полягає суть конфлікту, та які можуть бути шляхи до його вирішення.
Від експерта, який розуміє обидві сторони одного з найскладніших, суперечливих конфліктів у світі, найсучасніший путівник про Ізраїль та ізраїльсько-палестинське питання.
Сьогодні відносини між ізраїльським та палестинським народами є одним із найскладніших конфліктів у світі. «Чи не могли б ви коротко і ясно розповісти про ситуацію у Ізраїлі?» На це питання Даніель Сокач звик відповідати майже щодня. Як голова фонду «Новий Ізраїль», метою якого є збереження рівності та демократії для всіх ізраїльтян по обидві сторони конфлікту, він добре обізнаний з актуальним станом справ на цій території.
Ця книжка — спроба розповісти історію конфлікту і примирити столітню боротьбу двох народів. Автор намагається пояснити, чому Ізраїль та ізраїльсько-палестинський конфлікт викликає такі суперечливі думки. Разом із путівником, який проводить читача актуальними проблемами регіону, автор подає історичний огляд країни від біблійних часів до сьогодення.
- Стисло і вичерпно книжка подає історію конфлікту — від його зародження у XIX столітті до останніх обстрілів між Ізраїлем та ХАМАС у травні 2021 року.
- Легко, раціонально й з повагою до обох сторін автор заглиблюється в актуальні проблеми, які постали перед Ізраїлем сьогодні та потребують вирішення у найближчому майбутньому — зовнішній вплив, поселення на окупованих територіях та інші.
- У кінці книжки подано «Словник конфлікту» для прояснення різних термінів і глибшого розуміння тексту читачами.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Поговорімо про Ізраїль? Путівник для допитливих, розгублених і розсерджених» Деніела Сокача і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.