Деніел Сокач

Деніел Сокач

  • Дата народження: 15.04.1968
  • Країна: Ізраіль

Біографія Деніела Сокача

Деніел Сокач — американський активіст, який з 2009 року обіймає посаду генерального директора New Israel Fund. Його неодноразово включали до «Forward 50» журналу Jewish Daily Forward — щорічного списку п’ятдесяти провідних єврейських осіб, які приймають рішення, активістів і формують громадську думку, які мають значний вплив на єврейську спільноту.

Публікував свої роботи в Los Angeles Times, The Jewish Daily Forward, The Jewish Journal of Greater Los Angeles і входить до антології Righteous Indignation.

Був засновником і першим виконавчим директором Прогресивного єврейського альянсу. Під керівництвом Сокача кількість членів PJA зросла з 250 членів на момент заснування в 1999 році до понад 4000 через десять років. Під час навчання в PJA Сокач працював запрошеним інструктором у Єврейському коледжі Єврейського інституту релігії в Лос-Анджелесі, викладаючи курс «Соціальна справедливість і духовний активізм».

З 2008 по 2009 рік був виконавчим директором Федерації єврейської громади Сан-Франциско і вже потім він приєднався до New Israel Fund як головний виконавчий директор.


Цікаві факти про Деніела Сокача розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Деніела Сокача українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Деніела Сокача. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Деніела Сокача саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Деніела Сокача безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Деніел Сокач»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *