Книга «Ожинова зима» Сари Джіо стала бестселером одразу після першого виходу у друк, і продовжує користуватись популярністю у читачів по всьому світу. Це приклад сучасної прози, яка розповідає про долі людей, що дивовижно схожі між собою, хоча між ними є величезна відстань у вигляді десятиліть, що розділяють героїв. А починається розповідь з подій, які відбуваються у 1933 році.
У Сіетлі живе Віра Рей, яка самотужки виховує маленького сина. Як і завжди увечері, вона цілує його і вкладає спати, щоб потім піти на роботу. Героїня працює у нічну зміну в одному з місцевих готелів. Так вона робила вже багато разів, і щоразу, коли поверталась додому, бачила свою дитину, яка спокійно її чекає. Але тепер усе було інакше…
Коли Віра повернулась з роботи, вона не побачила сина. А от сніг, який випав посеред травня, вона бачила. А ще – ведмедика, яким любив гратись хлопчик. Тільки лежала іграшка на вулиці, а це означало, що її син був за межами дому. Якщо він не сам пішов на вулицю, то його хтось викрав. Але хто ж це міг бути? І як тепер знайти злочинця і дитину, якщо всі сліди замело снігом, що так несподівано випав?
Дія переноситься у 2010 рік, а місто залишається тим самим. Клер Олдрідж працює репортером і отримує завдання зробити репортаж про «ожинову зиму», яка знову повторилась. Для цього їй потрібно знайти інформацію і про той перший випадок, коли у Сіетлі в травні випав сніг. Працюючи над репортажем, героїня дізнається про зникнення маленького хлопчика, якого так і не знайшла мама, і раптом розуміє, що між її власним життям і життям Віри є дуже чіткі паралелі…
Сіеттл, 1933. Самотня мати Віра Рей цілує свого трирічного сина Даніеля, вкладає спати й вирушає на роботу в нічну зміну в місцевий готель. Вона повертається, щоб виявити, що травнева хуртовина вкрила місто снігом, а її хлопчик зник.
На замерзлій вулиці Віра знаходить його улюбленого іграшкового ведмедика, а сніг замітає будь-які сліди її сина чи злочинця.
Сіеттл, 2010. Репортер «Сіеттл Ґеральд» Клер Олдрідж отримує завдання написати про першотравневу «ожинову зиму» (пізнє весняне похолодання) і її двійника з минулого. Вона дізнається про викрадення, яке так і залишилося нерозкритим, і присягається віднайти правду. Виявляється, що між життями цих двох жінок існує багато несподіваних паралелей.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ожинова зима» Сари Джіо та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ожинова зима» Сари Джіо: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Ожинова зима» Сари Джіо і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Цитати з книги «Ожинова зима» Сари Джіо
Із жінкою, яка виграє у чоловіка в карти, можна прожити все життя.
Таємне завжди стає очевидним. Але іноді на це йде ціле життя.
— Моя тітка Бі завжди казала, що щирий друг не той, хто приходить до тебе, коли тобі погано. — Емілі похитала головою. — На це здатний будь-хто. Справжній друг, каже тітка, це той, хто може оцінити твоє щастя, радіти разом із тобою, хай навіть йому самому не надто весело.
Я не знаю, що важче, втратити когось раптово чи поступово, з часом.
Скачати безкоштовно книгу «Ожинова зима» Сари Джіо
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.