Тед Вільямс

Тед Вільямс

  • Дата народження: 14.03.1957
  • Країна: США

Біографія Теда Вільямса

Тед Вільямс (справжнє ім’я – Роберт Пол Вільямс) — американський письменник-фантаст. Автор кількох науково-фантастичних та фентезійних романів, в числі яких цикли «Пам’ять, горе і шип» та «Інозем’я». За даними «Нью-Йорк Таймс» та «Санді Таймс» — один із найпопулярніших та комерційно успішних авторів у своєму жанрі. Його романи перекладені більш ніж 20 мовами і читаються в усьому світі.


Цікаві факти про Теда Вільямса розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Теда Вільямса українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Теда Вільямса. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Теда Вільямса саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Теда Вільямса безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Тед Вільямс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *