Безкоштовно
Нічна пісня подорожнього

Вірш «Нічна пісня подорожнього»
Йоганн Вольфганг фон Гете

Вірш «Нічна пісня подорожнього» Йоганна Вольфганга фон Гете

Перекладач: Марія Губко
Джерело: З газети: “Літературна Україна”, 13 лютого 2003 р.

На гірських вершинах
Спить сніг.
Вітерець в долинах
Затих.
Тиша без краю, безмеж.
Змовкнув пташиний галас.
Почекай — зараз
Ти заснеш теж.

Аналіз вірша «Нічна пісня подорожнього» Йоганна Вольфганга фон Гете

«Нічна пісня подорожнього», або «Нічна пісня мандрівника» — назва двох віршів німецького поета Йоганна Вольфганга Гете: «Ти, хто з небес» (1776) та «На гірських вершинах» (1780), які належать до найвідоміших творів поета. 1815 року обидва вірші опубліковано разом під палітуркою видання «Твори. Том 1» із заголовками «Нічна пісня подорожнього» та «Ще одна».


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Нічна пісня подорожнього» Йоганна Вольфганга фон Гете українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на вірш «Нічна пісня подорожнього» Йоганна Вольфганга фон Гете

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *