«Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління»
Юрій Голик

Про книгу «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голика

Ця книга про менеджерів екстра-класу, які ніколи не прагнули потрапити на держслужбу, але з примхи долі стали управлінцями і змусили систему давати фізично відчутний результат.

Ця книга про кілька тисяч втілених проектів і про те, як ми це зробили.

Ця книга про кожного з більш ніж декількох тисяч людей, завдяки яким усе стало можливим.

Це книга про те і про тих, у кого вийшло. Ця книга про людей, яким не все одно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голика та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голика: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голика і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голика

Читати онлайн книгу «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрій Голик українською мовою

Відгуки на книгу «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

367 переглядів