Юрій Іванович Руснак

Юрій Іванович Руснак

  • Країна: Україна

Біографія Юрія Івановича Руснака

Кандидат юридичних наук. Професор кафедри адміністративного, фінансового та банківського права ННІ права ім. Князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом. Стаж практичної роботи понад 30 років.

Член Ради адвокатів міста Києва. Член кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва.

Науковий консультант Адвокатського об’єднання “Всеукраїнське адвокатське об’єднання”.


Цікаві факти про Юрія Івановича Руснака розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Юрія Івановича Руснака українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Юрія Івановича Руснака. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Юрія Івановича Руснака саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Юрія Івановича Руснака українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Юрій Іванович Руснак»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *