«Мистецтво бути удвох. Збірник самарі»
Гері Чепмен, Джон Готтман, Нен Сільвер, Алан Піз, Барбара Піз, Джон Грей, Ірвін Ялом

Про книгу «Мистецтво бути удвох. Збірник самарі» Гері Чепмена

Кожна людина прагне бути щасливою, і однією з незаперечних умов цього є міцні та гармонійні стосунки в родині, для розвитку яких одного лише кохання замало, потрібні ще й взаєморозуміння та повага. Збірник самарі «Мистецтво бути удвох» радить, як побудувати стосунки своєї мрії, уникаючи при цьому поширених помилок.

У кожного з нас часто виникають труднощі в розумінні найближчих людей: ми втомлюємося, дратуємося, не вміємо прийти на допомогу і знайти необхідні слова, коли це потрібно. Збірник допоможе вам сформувати нове ставлення до партнера, дозволить легко вирішувати конфлікти, які раніше здавалися нерозв’язними.

Ця книжка рекомендована всім, кого цікавить тема міжособистісних стосунків, і тим, хто хоче зміцнити свій шлюб і значно покращити якість свого життя і спілкування.

До збірки увійшли дванадцять світових бестселерів:

 • «П’ять мов кохання» Гері Чепмена.
 • «Сім принципів успішного шлюбу» Джона Готтмена та Нен Сільвер.
 • «Щасливі сім’ї грають за правилами. Як знайти час на життя, якщо у вас занадто багато справ» Єви Родскі.
 • «Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки — кохання» Алана Піз та Барбари Піз.
 • «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джона Грея.
 • «Мова життя. Ненасильницьке спілкування» Маршалла Розенберга.
 • «Спокусливий розум. Як вибір сексуального партнера вплинув на еволюцію людської природи» Джеффрі Міллера.
 • «Кат кохання та інші психотерапевтичні історії» Ірвіна Ялома.
 • «Ну давай! Зароби більше грошей, здобувай кращу форму, створи епічні стосунки та керуй своїм життям!» Шона Вейлена.
 • «Пов’язані однією мережею. Як на нас впливають люди, яких ми ніколи не бачили» Ніколаса Крістакіса та Джеймса Фаулера.
 • «Чотири основні ключі до ефективного спілкування в коханні, житті, на роботі — будь-де!» Бенто Леала ІІІ.
 • «Багатство сім’ї. Як зберегти в сім’ї людський, інтелектуальний та фінансовий капітали» Джеймса Хьюза-молодшого.

Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Мистецтво бути удвох. Збірник самарі» Гері Чепмена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Мистецтво бути удвох. Збірник самарі» Гері Чепмена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

57 переглядів