«Мудрість жінки»
Луіза Л. Хей

Про книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей

Читати онлайн книгу «Мудрість жінки» Луіза Л. Хей українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Мудрiсть жiнки
Louise L. Hay


Жiнки надто довго були повнiстю пiдвладнi примхам i системам свiтогляду чоловiкiв. Їм розповiдали, що, коли та як вони можуть i мають робити. Але свiт змiнився. І настав час жiнкам подолати бар’ери самообмеження. У своiй теплiй та вiдвертiй манерi авторка демонструе, як жiнки будь-якого статусу та вiку можуть зробити свое життя мегапродуктивним, реалiзувати таланти й розширити можливостi. Удосконалити свое життя у всiх царинах: самоповаги i любовi, взаемин iз батьками й дiтьми, багатства та кар’ери. Одинадцять роздiлiв, що закiнчуються позитивними цiлющими афiрмацiями, одинадцять порад, якi вже допомогли мiльйонам жiнок у всьому свiтi втiлити мрii в життя, знайти себе i спромогтися на бiльше.Хей Луiза

Мудрiсть жiнки


Для жiнок настав час подолати бар’ери самообмеження. Ви можете бути значно бiльшими, нiж насмiлювалися мрiяти.


Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля»Original English language publication 1997 by Hay House, Inc., California, USAПерекладено за виданням: Hay L. L. Empowering Women. Every Woman’s Guide to Successful Living / Louise L. Hay. – Carlsbad: Hay House, Inc., 1997. – 180 p.Переклад з англiйськоi Наталii Третяковоi© Louise L. Hay, 1997

© DepositPhotos.com / Webmuza, обкладинка, 2020

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2020
Про «Мудрiсть жiнки»


Щось старе, щось нове. У цiй книзi, що мае допомогти жiнкам досягти свого справжнього потенцiалу, умiщено моi давнi думки i багато нових iдей. Переглядаючи основи й додаючи до них дещо, ми створюемо тверде пiдгрунтя для майбутнього. Поглиблювати мудрiсть жiнок – це найкраще, що ми можемо зробити для планети. Коли жiнок пригнiчують – програють усi. Коли жiнки перемагають – перемагаемо ми всi.

Луiза Л. Хей (1926–2017). Епiграф до видання 1997 року
Вступ


Створювати що-небудь нове i свiже вдаеться значно краще, якщо ви свiдомо «завершуете» вже готове й вимислюете нове.

    Крiстiан Нортруп, лiкар

Насамперед, будь ласка, пам’ятайте, що всi вчителi – це просто кроки на вашому шляху до зростання. Я теж один iз таких крокiв. Не цiлителька, бо нiкого не зцiлюю. Я тут, щоб допомогти вам вiднайти свою силу, щоб подiлитися своiми iдеями.

Відгуки на книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Мудрість жінки» Луізи Л. Хей у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

744 переглядів