«Моя за договором»
Катя Кірініна

Про книгу «Моя за договором» Каті Кірініної

— Жодного розлучення! — звучить категорично голос мого чоловіка. — Я ж казав, що проти.
— Подивимося, — спокійно відповідаю.
— Я розумію: ти нещодавно народила, гормони, післяпологова… Ти сама не своя, пташко. Охолонеш — і поговоримо.
Як у нього все просто.
— Кирило, я сказала: до тебе не повернуся. Змирись. Сім’ї більше нема.
Хочеться додати, що її ніколи й не було, але це нічого не дасть.
— Це ти зараз так думаєш, моя пташко, — шепоче мені в губи. — Забула, що ти моя за договором? Хочеш порушити умови угоди?

Ніколи не підписуйте шлюбну угоду, чуєте? Інакше опинитесь у такій же пастці, як я. Після зради чоловіка я повинна чекати цілий рік, щоб розлучитися. Триста шістдесят днів, щоб стати вільною. Якщо порушу договір — він забере у мене сина.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Моя за договором» Каті Кірініної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Моя за договором» Каті Кірініної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Моя за договором» Каті Кірініної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Моя за договором» Каті Кірініної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

59 переглядів