«Між небом і землею»
Марк Леві

Про книгу «Між небом і землею» Марка Леві


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Між небом і землею» Марка Леві українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Між небом і землею» Марка Леві

Читати онлайн книгу «Між небом і землею» Марк Леві українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Мiж небом i землею
Марк Левi


Лорен жила звичайним життям. У буденних радощах та дрiбних проблемах. Працювала в лiкарнi, допомагала людям. Доки одного разу не потрапила в жахливу аварiю. Вона опиняеться в комi, за крок вiд смертi та життя. Артур – молодий архiтектор. Вiн винаймае квартиру, плануе щоденнi справи. Одного дня хлопець зустрiчае в помешканнi молоду дiвчину. Виявляеться, вона – власниця квартири. Їi звуть Лорен, i вона не розумiе, чому лише Артур бачить ii… А якщо Артур – остання нитка, яка не дае Лорен втратити себе десь мiж небом i землею? І тiльки його любов здатна повернути ii до життя…

Марк Левi

Мiж небом i землею


Для Луi

1


Лiто 1996 рокуНа нiчному столику зi свiтлого дерева щойно задзеленчав маленький будильник. Було пiв на шосту ранку, i кiмната купалася в золотому сяйвi, яким могли палахкотiти лише свiтанки Сан-Франциско.

Усi мешканцi спали: собака Калi – розпластана на великому килимку, а Лорен – загорнута в теплу ковдру посеред величезного лiжка.

У квартирi Лорен панувала неймовiрна нiжнiсть. Розташоване на останньому поверсi вiкторiанського будинку на Грiн-стрит, ii помешкання складалося з кухнi-вiтальнi в американському стилi, гардеробноi, великоi спальнi й простороi ванноi кiмнати з вiконцем. Свiтло-жовтий паркет iз широкими дошками вкривав майже всю квартиру, тiльки пiдлогу ванноi було пофарбовано в чорно-бiлi квадрати. Бiлi стiни оздоблювали антикварнi малюнки, придбанi в галереях Юнiон-сквер, а стелю обрамлювала вишукана дерев’яна рiзьба, створена руками талановитого столяра на початку столiття. Лорен пiдкреслила ii карамельною барвою.

Кiлька кокосових килимкiв, обшитих бежевим джутом, лежали в кутках вiтальнi, iдальнi та бiля камiна. Навпроти вогнища гостинно розташувався диван зi свiтло-коричневим бавовняним покриттям, що так i вабив умоститися зручнiше. Такi-сякi меблi ховалися в тiнi гарненьких ламп iз абажурами плiсе, якi власниця купувала по одному протягом останнiх трьох рокiв.Нiч минула дуже швидко. Лорен, iнтерн у лiкарнi «Сан-Франциско Меморiал», була змушена попрацювати понад звичну добу через пiзне прибуття жертв великоi пожежi.

Відгуки на книгу «Між небом і землею» Марка Леві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Між небом і землею» Марка Леві одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Між небом і землею» Марка Леві у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

586 переглядів