«Любовний трикутник»
Елла Савицька

Про книгу «Любовний трикутник» Елли Савицької

– У тебе хтось з’явився? – тихий голос дружини звучить голосніше за розкат грому.
– З чого ти взяла? – кидаю у своїй звичній манері, не припиняючи гортати документи.
– Просто відчуваю. Після того, як ми переїхали в це місто, все інакше. Ти часто затримуєшся, на вихідних пропадаєш десь, не займаєшся зі мною коханням.
– У мене відкриття ресторану, Ані, ти знаєш.
– Знаю, але справа не в цьому. Змінився ти сам. Наче більше мене не кохаєш…

Наче я взагалі тебе хоч коли-небудь кохав…
Цю фразу залишаю при собі. Як і інформацію про Олю. Моїй дружині цього знати не потрібно.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Любовний трикутник» Елли Савицької українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Любовний трикутник» Елли Савицької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

31 переглядів