Одіссея залишається сюжетом античних міфів, але є історії в реальності, що дуже схожі на неї. Книга «Королева пустелі» Джорджини Говелл показує читачам саме таку історію, якою неможливо не захопитись. Авторка оповідає про долю однієї з найвідоміших британок, що присвятила своє життя дослідженню пустелі, яка для когось може здатись мертвою і пустою, в той час як хтось зможе знайти в ній справжній оазис. Історія Ґертруди Белл є неймовірною та захопливою оповіддю про людину, письменницю та дослідницю, що змогла відкрити Близький Схід.
Біографічна оповідь, якою є ця книга, розповідає про тернистий, довгий, але цікавий шлях головної героїні. Розповіді під обкладинкою є не авторською вигадкою, а реальністю в минулому. Ірак, Сирія, Саудівська Аравія та Йордан – у всіх цих країнах вона побувала, розмежовуючи кордони, складаючи карти та досліджуючи археологію місцевих народів. Свій статус Королеви, яким її назвали саудівські шейхи, був отриманий Ґертрудою недарма, адже саме вона стала тією людиною, що покинувши «Туманний Альбіон», змогла звикнути та підкорити пустелю, опанувавши буремну стихію, ставши її частиною.
Є мало людей, чий життєвий шлях був би сповнений такою ж кількістю пригод та викликів, але саме розповідь Говелл про Ґертруду Белл заслуговує на увагу кожного. Її життя було схожим на сюжет пригодницької історії, але головна відмінність полягає в тому, що це все було в реальності.
Усе, що описано в книзі Джорджини Говелл — чиста правда. Талановита письменниця майстерно розповідає про життя Ґертруди Белл — мандрівниці, дослідниці, археологині, яка була першою європейкою, що перетнула Сирійську пустелю. Надзвичайно детальні і яскраві описи Близького Сходу неймовірно захоплюють і не дають відірватися від книги. За книжкою Говелл знято фільм з Ніколь Кідман у головній ролі.
Ґертруда Белл народилася у заможній аристократичній родині, але спокійне світське життя не лежало дівчині до серця, і вона вирушила на пошук пригод. Белл — перша європейка, яка перетнула Сирійську пустелю, вона об’їздила на верблюдах усю Месопотамію, організувала перші вибори в Іраку і долучилася до створення конституції цієї країни. Вона досліджувала культуру і звичаї бедуїнів та заснувала в Багдаді Національний музей. Про все це ми дізнаємося зі щоденників і листів дослідниці, щедро цитованих у романі. Ґертруда Белл відома також як британська розвідниця, яка водночас була довіреною особою багатьох аравійських шейхів. Саме вони нарекли її хатун — королева.
В основі документального роману «Королева пустелі» — життя Ґертруди Белл, британської письменниці, мандрівниці, археологині і картографині початку ХХ століття. Саме її рукою було проведено кордони між державами на Близькому Сході: Іраком, Сирією, Палестиною, Йорданією, Саудівською Аравією.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Королева пустелі» Джорджини Говелл та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Королева пустелі» Джорджини Говелл: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Королева пустелі» Джорджини Говелл і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Відгуки на книгу «Королева пустелі» Джорджини Говелл
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.