Олександр Балабко

Олександр Балабко

  • Дата народження: 24.04.1955
  • Країна: Україна

Біографія Олександра Балабка

Олекса́ндр Васи́льович Бала́бко — український публіцист, прозаїк, поет-пісняр, журналіст. Член Національної спілки журналістів України з 1982 року, Національної спілки письменників України з 2006 року, член правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України з 2019 року.

Лауреат низки премій:

  • Всеукраїнська премія НСЖУ «Золоте перо» (1986);
  • Премія імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності (2006);
  • Премія Київської організації НСЖУ «Незалежність» (2010);
  • Чернігівська обласна літературно-мистецька премія ім. Михайла Коцюбинського (2015);
  • Мистецька премія «Київ» ім. Анатолія Москаленка (2018).

Лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж-2011». Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України (2005), Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України (2006) та медаллю «Почесна відзнака» Національної спілки письменників України (2010).

Перемога в номінації «Життя славетних» Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга України» 2014 року за книжку «Рай і Пекло Коцюбинського».


Цікаві факти про Олександра Балабка розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олександра Балабка українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Олександра Балабка. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Олександра Балабка саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Олександра Балабка українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Олександр Балабко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *