«Клуб невиправних оптимістів»
Жан-Мішель Ґенассія

Про книгу «Клуб невиправних оптимістів» Жана-Мішеля Ґенассії

Париж кінця 1950 — початку 1960-х років, епоха рок-н-ролу й Алжирської війни. Героєві дванадцять — вік, коли все: навчання в ліцеї, родинний конфлікт, розлучення батьків, зрештою, взагалі життя — дається досить важко. Тож Мішель Маріні переймається не так навчанням, як грою в кікер, музикою, фотографією та читанням. Завдяки таланту забивати голи маленьким червоним м’ячиком, він став завсідником бістро «Бальто». Там, у прихованій кімнаті, прозваній Клубом невиправних оптимістів, він знайшов прихисток і друзів — інтелектуалів, які, щоб урятувати своє життя, перетнули Залізну завісу. Ця зустріч раз і назавжди змінила життя Мішеля. Бо всі ці люди були невиправними оптимістами.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Клуб невиправних оптимістів» Жана-Мішеля Ґенассії та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Клуб невиправних оптимістів» Жана-Мішеля Ґенассії: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Клуб невиправних оптимістів» Жана-Мішеля Ґенассії і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Клуб невиправних оптимістів» Жана-Мішеля Ґенассії

ЦитатаНемає нічого гіршого за бажання ощасливити людину без її волі.
ЦитатаПам'ять — джерело наших бід, щастя людини — здатність забувати. Пам'ять – найгірший ворог щастя. Щасливі люди забувають.
ЦитатаЯкщо людина прочитала і полюбила роман, написаний негідником, це зовсім не означає, що він погодився з його переконаннями або став його спільником. Визнати талант не означає прийняти моральні принципи чи життєвий ідеал іншої людини.
Цитата- Від туги та смутку є три ліки. Номер один – їжа. Гарний обід, тістечка, шоколад. Номер два – музика. Вона завжди допомагає забути. На світі мало прикрощів, проти яких безсилий Шостакович. Але одна неодмінна умова – не слухати музику за їжею.
- Ну а номер три – звичайно ж випивка?
- Помиляєтесь. Алкоголь не допомагає відмовитися від гірких думок. Навпаки. Я віддаю перевагу кіно. Потрібно провести в кінотеатрі цілий день, подивитися три чи чотири фільми поспіль. У повній залі забуваєш про всі свої біди.

Скачати безкоштовно книгу «Клуб невиправних оптимістів» Жана-Мішеля Ґенассії російською мовою

Читати онлайн книгу «Клуб невиправних оптимістів» Жан-Мішель Ґенассія російською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Клуб неисправимых оптимистов
Жан-Мишель Генассия


Жан-Мишель Генассия – новое имя в европейской прозе, автор романа «Клуб неисправимых оптимистов». Французские критики назвали его книгу великой, а французские лицеисты вручили автору Гонкуровскую премию. Герою романа двенадцать лет. Это Париж начала шестидесятых. И это пресловутый переходный возраст, когда все: школа, общение с родителями и вообще жизнь – дается трудно. Мишель Марини ничем не отличается от сверстников, кроме увлечения фотографией и самозабвенной любви к чтению. А еще у него есть тайное убежище – это задняя комнатка парижского бистро. Там странные люди, бежавшие из стран, отделенных от свободного мира железным занавесом, спорят, тоскуют, играют в шахматы в ожидании, когда решится их судьба. Удивительно, но именно здесь, в этой комнатке, прозванной Клубом неисправимых оптимистов, скрещиваются силовые линии эпохи.

Жан-Мишель Генассия

Клуб неисправимых оптимистов


Доминик и Андре


Клуб – имя существительное мужского рода, от английского kloeb; кружок, где собираются, чтобы поговорить, почитать, поиграть; общество друзей.


По мне, лучше быть оптимистом и ошибаться, чем оставаться вечно правым пессимистом.

    Неизвестный автор


Странно, как в этой книге, вращающейся вокруг парижского бистро, автору удалось воссоздать целую эпоху!

    Жак-Пьер Аметт. Le Point

Это большой роман. Это великий роман. Великолепная история: Жан-Мишель Генассия рассказывает о людских судьбах как греческий аэд. Мощная, глубокая, печальная и упоительная книга написана с поразительным мастерством…

    Франсуа Бюнель. Lire


Апрель 1980-го


Сегодня хоронят писателя. Заключительный акт. Толпа – нежданная, молчаливая, почтительная и анархическая – заполонила улицы и бульвары вокруг кладбища Монпарнас. Сколько их? Тридцать тысяч? Пятьдесят? Меньше? Больше? Какая разница? Важно, чтобы на его похоронах была публика. Скажи ему кто-нибудь, что тут будет такая сутолока, он бы не поверил и посмеялся. Он полагал, его закопают на скорую руку, в присутствии двенадцати верных последователей, а не с почестями, как Гюго или Толстого. За последние полвека ни одного интеллектуала не провожали при таком стечении народа. Как будто он был необходим и крайне важен.

Відгуки на книгу «Клуб невиправних оптимістів» Жана-Мішеля Ґенассії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

566 переглядів