«Кат»
Даніель Коул

Про книгу «Кат» Даніеля Коула

  • Від автора міжнародних трилерів-бестселерів
  • Друга книга циклу про детектива Вульфа і Бакстер

Детектив Емілі Бакстер гадала, що поставила крапку у резонансному жорстокому вбивстві шістьох людей. Але в Лондоні та Нью-Йорку один за одним відбуваються криваві злочини. На тілах жертв лишаються написи «Пішак» або «Приманка». Емілі розуміє, що у маніяка-лялькаря з’явився наслідувач. Але цього разу вбивці гинуть разом із жертвами. У поліції не лишається жодних зачіпок. На кожен крок Скотланд-Ярду та ФБР убивця відповідає шквалом нових жертв. Та поступово Емілі починає розуміти: той, хто смикає за ниточки жертв та вбивць, перебуває поруч. Занадто близько, щоб бути поміченим…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Кат» Даніеля Коула українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Кат» Даніеля Коула

Цитата– Я просто… Невже життя буде таким вічно?– Так, якщо ви його не зміните, – відповів Руш.
Цитата— Коли їм дають волю, вони поводяться, як дикі тварини, — продовжив Лукас, — їх приваблюють місця, де найбільше потенційних жертв, а ми… ми збиваємося докупи величезними юрмами, несвідомо їх приманюємо, сподіваємося на те, що нам поталанить, що померти доведеться комусь іншому. А тим часом люди, які реально всім керують, як і ті, хто відповідає за наш захист, грають нами всіма, наче шаховими фігурами.
Цитата— Господи, ненавиджу це місто, — бовкнув Руш, коли вони перетнули річку. Він не зводив очей із вражаючого краєвиду. — Дорожній рух, шум, сміття, юрби, що скупчуються в його вузьких артеріях, наче передвісники серцевого нападу, графіті на всьому, чому не пощастило опинитись у ;зоні досяжності людських рук. — Це дечим нагадує мені школу — ну, ту вечірку вдома в мажора, розумієте? Батьків немає вдома, а за їхньої відсутності всі шедеври мистецтва й архітектури топчуть, плюндрують й ігнорують, аби зробити зручнішими нікчемні життя тих, хто завжди це недооцінюватиме.

Скачати безкоштовно книгу «Кат» Даніеля Коула

Читати онлайн книгу «Кат» Даніель Коул українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Кат
Данiель Коул


Детектив Емiлi Бакстер гадала, що поставила крапку в резонансному жорстокому вбивствi шiстьох людей. Але в Лондонi та Нью-Йорку один за одним вiдбуваються кривавi злочини. На тiлах жертв лишаються написи «Пiшак» або «Приманка». Емiлi розумiе, що у манiяка-лялькаря з’явився наслiдувач. Утiм цього разу вбивцi гинуть разом iз жертвами. У полiцii немае жодних зачiпок. На кожен крок Скотланд-Ярду та ФБР убивця вiдповiдае шквалом нових жертв. Та поступово Емiлi починае розумiти: той, хто смикае за ниточки жертв та вбивць, перебувае поруч. Занадто близько, щоб бути помiченим…

Данiель Коул

Кат© Daniel Cole, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2022

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2022


* * *


А що, як Бог iснуе?
А що, як iснуе рай?
А що, як iснуе пекло?
А що, як… просто припустiмо… ми
всi вже там?Пролог


Середа, 6 сiчня 2016 року. 9:52

– Бога не iснуе. Це факт.

Старша iнспекторка-детектив Емiлi Бакстер дивилася на свое вiдображення у дзеркальному вiкнi кiмнати для допитiв й очiкувала якоiсь реакцii на цю непопулярну iстину вiд тих, хто ii пiдслуховував.

Нiчого.

Вона мала жахливий вигляд: не на тридцять п’ять рокiв, а на всi п’ятдесят. Їi верхню губу тримали вкупi товстi чорнi стiбки шва, якi натягувалися щоразу, коли вона говорила, i нагадували iй про те, що вона волiла б забути, як нове, так i старе. Подряпана шкiра на лобi вперто не хотiла гоiтися, поламанi пальцi скрiплювала липка стрiчка, а пiд ii вологим одягом ховався вiд людських очей iще десяток ушкоджень.

Бакстер iз демонстративно знудженим обличчям повернулася до двох чоловiкiв, що сидiли за столом навпроти неi. Нiхто з них не заговорив. Вона позiхнула й почала гратися зi своiм довгим темним волоссям, проводячи нечисленними робочими пальцями крiзь запорошенi пасма, що злиплися вiд триденноi дози сухого шампуню. Бакстер геть не обходило, що ii остання вiдповiдь явно образила спецагента Сiнклера – показного лисого американця, який тепер шкрябав щось на аркушi спецiального паперу для нотаток iз вигадливою «шапкою».

Еткiнс, координатор столичноi полiцii, не справляв жодного враження поряд iз дженджуристим iноземцем.

Інші книги з серії

Відгуки на книгу «Кат» Даніеля Коула

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Кат» Даніеля Коула одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Кат» Даніеля Коула у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

815 переглядів