«Диявольський вибір»
Дар’я Дзвін

Про книгу «Диявольський вибір» Дар’ї Дзвін

— Якщо твої дії загрожуватимуть людям, — неприємний клубок застряг у горлі, але я змусила себе говорити: — я зроблю все, щоб тебе зупинити.
— Вибираєш принципи, Ангелятко? — глузливо спитав він, хоча не зміг приховати гіркоту в голосі.
— Обираю людяність.
На вилицях демона випинались жовна.
— Ти усвідомлюєш, що, коли мені кажуть чогось не робити, моя демонічна натура спокушає мене зробити все навпаки? Навіть не уявляєш, як мене бісить, коли хтось намагається вказувати, що мені робити. І ця чортова реакція мене теж дратує.
— Говорити — це нормально. Я озвучила своє ставлення.
Мовчання.
— Ейден, — стомлено видихнула і пригорнулась до його грудей.
Демон напружився.
— Не хочу втрачати тебе, — прошепотіла, торкаючись губами шиї. — Але втрачу, якщо даси привід. У тебе завжди є вибір.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Диявольський вибір» Дар’ї Дзвін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Диявольський вибір» Дар’ї Дзвін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

21 переглядів