«Диявольський вибір»
Дар’я Дзвін

Про книгу «Диявольський вибір» Дар’ї Дзвін

— Якщо твої дії загрожуватимуть людям, — неприємний клубок застряг у горлі, але я змусила себе говорити: — я зроблю все, щоб тебе зупинити.
— Вибираєш принципи, Ангелятко? — глузливо спитав він, хоча не зміг приховати гіркоту в голосі.
— Обираю людяність.
На вилицях демона випинались жовна.
— Ти усвідомлюєш, що, коли мені кажуть чогось не робити, моя демонічна натура спокушає мене зробити все навпаки? Навіть не уявляєш, як мене бісить, коли хтось намагається вказувати, що мені робити. І ця чортова реакція мене теж дратує.
— Говорити — це нормально. Я озвучила своє ставлення.
Мовчання.
— Ейден, — стомлено видихнула і пригорнулась до його грудей.
Демон напружився.
— Не хочу втрачати тебе, — прошепотіла, торкаючись губами шиї. — Але втрачу, якщо даси привід. У тебе завжди є вибір.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Диявольський вибір» Дар’ї Дзвін та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Диявольський вибір» Дар’ї Дзвін: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Диявольський вибір» Дар’ї Дзвін і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Диявольський вибір» Дар’ї Дзвін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

55 переглядів