«Доки кава не охолоне»
Тосікадзу Кавагуті

Про книгу «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті

Читати онлайн книгу «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Доки кава не охолоне
Тосикадзу Кавагути


У цiй невеличкiй кав’ярнi вже понад столiття подають найсмачнiшу каву. Тут можна посидiти за фiлiжанкою гiрко-солодкого напою, вiдволiктися вiд буденних проблем i… вирушити в подорож у часi. Щоб зустрiтися з коханим, iз яким вас колись розлучила вiдстань. Чи отримати листа вiд чоловiка, який забув про вас унаслiдок хвороби. Хоча б на мить побачитися з сестрою, яка загинула в автокатастрофi. У кожного своi причини побувати в минулому. Проте е умова – встигнути повернутися, доки кава не охолоне…

Тосiкадзу Кавагутi

Доки кава не охолоне


Ця iсторiя – художнiй твiр. Імена людей, назви кафе, органiзацiй тощо вигаданi й не мають стосунку до реального життя. Усi збiги – випадковi.


Якби ви могли повернутися в минуле, кого хотiли б там зустрiти?

Iсторiя I

Закоханi


– О Господи, уже так пiзно? Вибач, мушу йти… – ухильно пробурмотiв чоловiк, пiдводячись, i потягнувся до своеi валiзи.

– Що?.. – озвалася жiнка.

Вона дивилася на нього з недовiрою. Вiн не сказав, що все скiнчено. Проте водночас запросив ii – свою дiвчину, з якою зустрiчався вже три роки, – для серйозноi розмови… А тепер зненацька повiдомив, що iде працювати в Америку. Вирушати мав негайно – за кiлька годин. Хай навiть вона не почула вiд нього цих слiв, але здогадалася, що серйозна розмова була про кiнець iхнiх стосункiв. Тепер вона знала, якоi припустилася помилки, думаючи – сподiваючись, що серйозна розмова означала, скажiмо, «чи вийдеш за мене?».

– Що? – сухо перепитав чоловiк.

Вiн не дивився в ii очi.

– Хiба я не заслуговую на пояснення? – запитала вона.

Жiнка звернулася до нього з тим вимогливим тоном, що його вiн найбiльше не любив. Оскiльки кафе, де вони зустрiлися, розташовувалося в пiдвалi, вiкон там не було. Свiтло давали тiльки шiсть накритих абажурами ламп, якi звисали зi стелi, та единий настiнний свiтильник бiля входу. Тому всерединi завше було тьмяно, мов на старих свiтлинах. Без годинника годi було визначити, нiч надворi чи день.

На стiнi кафе висiли три великих старовинних на вигляд годинники. Утiм, стрiлки кожного вказували рiзний час. Чи було це навмисно? А може, вони просто вийшли з ладу? Тi, хто приходив сюди вперше, не могли зрозумiти, у чiм рiч. Тому iм доводилося звiрятися з власними хронометрами. Чоловiк так i зробив.

Відгуки на книгу «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

934 переглядів