«Дім дня, дім ночі»
Ольга Токарчук

Про книгу «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук

У Клодзькій долині, неподалік від Нової Руди, розташоване невелике село П’єтно. Його особливістю є те, що з жовтня по березень тут не видно сонця, оскільки зі сходу та півдня воно оточене Сухими горами, а із заходу — одним з найвищих схилів Влодзіцьких пагорбів.

У звичному ритмі природи ми спостерігаємо за життям місцевих мешканців. Відкриваємо для себе їхні таємниці та історію, пов’язану з цією місцевістю, минуле німецьких поселенців, незвичайні легенди, як, наприклад, про святу Куммерніс, яка кинула виклик батькові, що призвело до трагічних наслідків.

Місцевіть сповнена таємничих метаморфоз: німецькі топоніми змінюються на польські, розмивається межа між фемінністю та маскулінністю, люди набувають анімалістичних ознак і немає нічого певного, однак ніч і день лишаються однаково привабливими.

«Дім дня, дім ночі» став одним з найвідоміших романів Ольги Токарчук, номінований, зокрема, на престижну міжнародну премію IMPAC та Літературну премію NIKE та спричинив активні обговорення у міжнародній літературній спільноті.

Збірка зацікавить шукачів витончених і вигадливих образів та прихованих сенсів в літературних текстах. Книга стане в пригоді і давнім поціновувачам письма польської письменниці, адже розкриє її літературний талант у новому ключі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

31 переглядів