«Дім дня, дім ночі»
Ольга Токарчук

Про книгу «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук

У Клодзькій долині, неподалік від Нової Руди, розташоване невелике село П’єтно. Його особливістю є те, що з жовтня по березень тут не видно сонця, оскільки зі сходу та півдня воно оточене Сухими горами, а із заходу — одним з найвищих схилів Влодзіцьких пагорбів.

У звичному ритмі природи ми спостерігаємо за життям місцевих мешканців. Відкриваємо для себе їхні таємниці та історію, пов’язану з цією місцевістю, минуле німецьких поселенців, незвичайні легенди, як, наприклад, про святу Куммерніс, яка кинула виклик батькові, що призвело до трагічних наслідків.

Місцевіть сповнена таємничих метаморфоз: німецькі топоніми змінюються на польські, розмивається межа між фемінністю та маскулінністю, люди набувають анімалістичних ознак і немає нічого певного, однак ніч і день лишаються однаково привабливими.

«Дім дня, дім ночі» став одним з найвідоміших романів Ольги Токарчук, номінований, зокрема, на престижну міжнародну премію IMPAC та Літературну премію NIKE та спричинив активні обговорення у міжнародній літературній спільноті.

Збірка зацікавить шукачів витончених і вигадливих образів та прихованих сенсів в літературних текстах. Книга стане в пригоді і давнім поціновувачам письма польської письменниці, адже розкриє її літературний талант у новому ключі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Дім дня, дім ночі» Ольги Токарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

117 переглядів