«Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди»
Джемма Елвін Гарріс

Про книгу «Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди» Джемми Елвін Гарріс

Маленькі чомучки хочуть знати все на світі. І своїми запитаннями частенько змушують дорослих ніяковіти та чухати потилиці. З якоїсь причини тато з мамою не завжди можуть пояснити, звідки в океані беруться хвилі та чому комарі кусають не всіх підряд. Саме тому вчені, письменники, лікарі, телеведучі, інженери та філософи з усього світу вирішили відповісти на запитання, що так хвилюють малечу та бентежать батьків. А до речі, звідки дорослі так багато знають? Можливо, у цьому їм допомагають саме такі книжки, як ця?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди» Джемми Елвін Гарріс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди» Джемми Елвін Гарріс

Читати онлайн книгу «Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди» Джемма Елвін Гарріс українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Чому зебри смугастi? Серйознi питання вiд маленьких людей, на якi вiдповiдають великi люди
Джемма Елвiн Гаррiс


Маленькi чомучки хочуть знати все на свiтi. І своiми запитаннями частенько змушують дорослих нiяковiти та чухати потилицi. З якоiсь причини тато з мамою не завжди можуть пояснити, звiдки в океанi беруться хвилi та чому комарi кусають не всiх пiдряд. Саме тому вченi, письменники, лiкарi, телеведучi, iнженери та фiлософи з усього свiту вирiшили вiдповiсти на запитання, що так хвилюють малечу та бентежать батькiв. А до речi, звiдки дорослi так багато знають? Можливо, у цьому iм допомагають саме такi книжки, як ця?

В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.


Джемма Елвiн Гаррiс

Чому зебри смугастi? Серйознi питання вiд маленьких людей, на якi вiдповiдають великi люди


Присвячую Елiзi

та

ii золотiй рибцi Фло-По

© Gemma Elwin Harris, 2013

© Alexander Armstrong, передмова, 2013

© Individual contributors, вiдповiдi, 2013

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2022

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2022


Подяки вiд укладачки


Книжка, яку ви тримаете в руках, вiдповiсть на низку найпiдступнiших дитячих питань про всi (ну або майже всi) цiкавинки нашоi Сонячноi системи – вiд астероiдiв i зебр до футболу, пукання, ба навiть сенсу людського буття. Щиро дякую вельмишановним фахiвцям, якi знайшли час, щоб дати вiдповiдi на питання для нашого проекту, що пiдтримуе провiдну благодiйну органiзацiю «Нацiональне товариство запобiгання жорстокому ставленню до дiтей» (NSPCC).

До укладання цiеi та попередньоi книжки «Чи може бджола вжалити бджолу? Серйознi питання вiд маленьких людей, на якi вiдповiдають великi люди» наразi долучилося чимало експертiв, i ми безмежно вдячнi iм за це. Особлива подяка Джиму Аль-Халiлi, серу Девiду Аттенборо, Гестону Блюменталю, Деррену Брауну, Ноаму Чомскi, Маркусу Чауну, Гiзер Купер, Девiду Крiсталу, Маркусу дю Сотою, Елiс Фаулер, Джой Гайлiнн Рейденберг, Е. К.

Відгуки на книгу «Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди» Джемми Елвін Гарріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди» Джемми Елвін Гарріс одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди» Джемми Елвін Гарріс у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

66 переглядів