Джемма Елвін Гарріс

Джемма Елвін Гарріс

  • Країна: Великобританія

Біографія Джемми Елвін Гарріс

Джемма Елвін Гарріс працює у видавництвах та редакціях Time Out, Glamour і The Sunday Times.

Їй прийшла в голову ідея книги «Серйозні питання від маленьких людей» після того, як її засипали запитаннями її власний син і племінниці.

Джемма співпрацює з NSPCC/Childline, однією з найбільших дитячих благодійних організацій у Великій Британії, і кошти від книг йдуть на підтримку роботи організації.


Цікаві факти про Джемми Елвін Гарріс розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джемми Елвін Гарріс українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джемми Елвін Гарріс. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джемми Елвін Гарріс саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джемми Елвін Гарріс українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джемма Елвін Гарріс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *