«Чарівники й чаклунки: посібник із магії для початківців»
Франческа Маттеоні, Еліза Мачелларі

Про книгу «Чарівники й чаклунки: посібник із магії для початківців» Франчески Маттеоні

Магія живе на межі суспільства, а хто перетинає цю межу, — маргіналізований або шанований. Магія уособлює страхи, бажання й таємниці.

Як часто ми хотіли, щоб наші бажання здійснювалися за помахом чарівної палички, хотіли стерти з життя неприємні ситуації або подорожувати куди завгодно за допомогою магії?. Без зайвих зусиль і відповідальності. Але що таке справжня магія? Хто знає, як її практикувати?

Магія ближче, ніж ви думаєте: між сторінками старої книги, у місячному світлі, що просочується крізь вікно, у жестах, місцях і предметах.

Ця книжка створена для тих, хто хотів би дізнатися про історію магії і, звісно, опанувати деякі основні принципи цього мистецтва за допомогою вправ та ритуалів.У тексті також йдеться про найвпливовіших особистостей у «магічному» світі:, від вигаданих персонажів до справжніх практиків.

Авторка книжки переконана в необхідності магії, оскільки, на її думку, саме магія здатна відновити втрачені зв’язки між людиною та світом рослин, тварин і мінералів, що існують на Землі, бо наша планета — це дар, який потрібно оберігати.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Чарівники й чаклунки: посібник із магії для початківців» Франчески Маттеоні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Чарівники й чаклунки: посібник із магії для початківців» Франчески Маттеоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

26 переглядів