«Брехня. Розлучення. Помста. Кохання»
Надія Борзакова

Про книгу «Брехня. Розлучення. Помста. Кохання» Надії Борзакової

– Ну, треба ж, Віро! В очі дивишся, а я думав, що не зможеш після того, що зробила! Даремно. Адже у брехливих стерв немає совісті…
– Чи тобі говорити про совість, Нікіто? Чи то вона змусила тебе тоді зрадити мені з тією дівкою?
– Ой тільки не треба знову зображати ображену невинність, Віро! Не після того, як спала у мене за спиною з моїм другом і залетіла від нього!
Я мовчала. Він думає, що це так. А як насправді ніколи не дізнається. Не дізнається правди.
– Перекажи своєму чоловікові, що він відповість за свою зраду. Він, ти, всі!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Брехня. Розлучення. Помста. Кохання» Надії Борзакової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Брехня. Розлучення. Помста. Кохання» Надії Борзакової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

17 переглядів