«Арсен Люпен проти Херлока Шолмса»
Моріс Леблан

Про книгу «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріса Леблана

Моріс Леблан (1864 —1941) — французький письменник, автор 28 книг про Арсена Люпена — джентльмена-злодія, віртуозного грабіжника, якого спочатку полюбили французькі читачі, а потім і весь світ.

…Хто він? Який він? Арсен Люпен є майстром перетворення і часто змінює риси обличчя, колір волосся та очей, стиль одягу, поведінку й навіть характер, тому описати його майже неможливо. Відомо лише, що він досить стрункий, гарний чоловік і надзвичайно сильний, що допомагає йому у професії злодія…

Так що ж в ньому є таке, що він викликає приязність майже кожного, з ким йому довелося зустрітися? Чому всі співчувають не постраждалим, а саме Арсенові Люпену?..

Цю загадку намагається розв’язати знаменитий Херлок Шолмс, який приїхав, щоб, крім того, врешті-решт схопити Люпена і довести, хто є найвидатнішим детективом.

Але щось з самого початку пішло не так…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріса Леблана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріса Леблана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

177 переглядів