«Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті»
Нассім Ніколас Талеб

Про книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба

ЦитатаМоє визначення невдахи таке: зробивши помилку, невдаха не аналізує ситуацію, не отримує вигоду зі своєї помилки, приходить у замішання і замикається в собі - замість того, щоб радіти, що він дізнався щось нове; він намагається пояснити, чому помилився, замість того, щоб рухатися далі. Такі типи часто вважають себе жертвами змови, поганого начальства або поганої погоди. Насамкінець – одне спостереження. Той, хто ніколи не грішив, менш надійний, ніж той, хто згрішив одного разу. А людина, яка помилялася багато і часто – але ніколи не робила одну й ту саму помилку двічі, – надійніша, ніж та, яка не помилялася ніколи.
ЦитатаУ психолога Герда Гігеренцера є просте евристичне правило. Ніколи не питайте лікаря, що вам потрібно зробити. Запитайте його, що він зробив би на вашому місці. Ви здивуєтеся різниці між відповідями.
ЦитатаНіколи не питайте людину про те, чого вона хоче, чи куди йде, чи куди вона, на його думку, повинна йти, або, ще гірше, про те, чого, як їй здається, вона забажає завтра. Комп'ютерний підприємець Стів Джобс був настільки успішний саме тому, що не довіряв дослідженням ринку та фокус-групам – коли людей запитують про те, чого вони хочуть, – і прямував за власною уявою. Він вважав, що люди не знають чого хочуть, поки він не дасть їм те, чого вони хочуть насправді.
ЦитатаКерівник корпорації, який уникнув збитків, навряд чи отримає премію. Справжній герой у світі Чорних лебедів – той, хто запобігатиме катастрофі і, оскільки катастрофи не було, не отримає в результаті ні визнання, ні премії.

Відгуки на книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1392 переглядів