Про книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба
Книга «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба, відомого на весь світ філософа, науковця та математика, стала бестселером. Це він відкрив феномен «чорних лебедів», а у 2012 році подарував світові нову свою роботу, у якій йдеться про теорію ймовірності, філософію і ще багато про що, чим може цікавитись сучасна розумна людина, яка прагне пізнати себе і світ.
Хаос, стрес і невизначеність (мінливість) – усе це людині витримати важко, бо вона відчуває тиск, а він виснажує. Коли події відбуваються непередбачувано, коли немає визначеності і розуміння того, що ж буде далі, усім хочеться спокою і сталості. Але, коли якась ситуація залишається тривалий час сталою, це заважає розвитку. Процес еволюції можливий тільки тоді, коли є зміни і навіть та сама невизначеність, яка так лякає і втомлює.
Люди, системи, компанії, навіть цілі країні можуть ставати кращими і рухатись вперед, якщо є ефект непередбачуваності і нестабільності. Як не дивно, але саме у цьому є найбільше джерело самовдосконалення, на думку автора книги. І це він називає антикрихкістю.
У своїй книзі Талеб торкається широкого кола питань, починаючи від методу помилок, закінчуючи політикою і медициною. У ній викладена система поглядів та ідей автора, які комусь, можливо, полегшать життя і трохи заспокоять, пояснивши, що невизначеність – це не страшно, а навіть корисно, бо вона дає енергію для руху вперед.
Слухати аудіокнигу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба онлайн російською мовою:
Наше життя неможливе без хаосу, мінливості та стресу, які постійно тиснуть на нас. В умовах невизначеності ми прагнемо сталості, однак саме вона стає перешкодою на шляху до розвитку. Дивовижно, та завдяки невизначеності і впливу змін люди, речі та цілі системи можуть еволюціонувати й ставати кращими. Цю рису Насім Талеб називає антикрихкістю й окреслює прості правила, які допоможуть обернути непередбачуваність і невизначеність на джерело самовдосконалення. Ба більше, ця властивість дає користь як людям, так і компаніям і навіть країнам, а коло питань, які допомагає з’ясувати книжка, надзвичайно широке – від методу помилок, оцінювання ризику до політики, освіти й медицини.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Цитати з книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба
Моє визначення невдахи таке: зробивши помилку, невдаха не аналізує ситуацію, не отримує вигоду зі своєї помилки, приходить у замішання і замикається в собі - замість того, щоб радіти, що він дізнався щось нове; він намагається пояснити, чому помилився, замість того, щоб рухатися далі. Такі типи часто вважають себе жертвами змови, поганого начальства або поганої погоди. Насамкінець – одне спостереження. Той, хто ніколи не грішив, менш надійний, ніж той, хто згрішив одного разу. А людина, яка помилялася багато і часто – але ніколи не робила одну й ту саму помилку двічі, – надійніша, ніж та, яка не помилялася ніколи.
У психолога Герда Гігеренцера є просте евристичне правило. Ніколи не питайте лікаря, що вам потрібно зробити. Запитайте його, що він зробив би на вашому місці. Ви здивуєтеся різниці між відповідями.
Ніколи не питайте людину про те, чого вона хоче, чи куди йде, чи куди вона, на його думку, повинна йти, або, ще гірше, про те, чого, як їй здається, вона забажає завтра. Комп'ютерний підприємець Стів Джобс був настільки успішний саме тому, що не довіряв дослідженням ринку та фокус-групам – коли людей запитують про те, чого вони хочуть, – і прямував за власною уявою. Він вважав, що люди не знають чого хочуть, поки він не дасть їм те, чого вони хочуть насправді.
Керівник корпорації, який уникнув збитків, навряд чи отримає премію. Справжній герой у світі Чорних лебедів – той, хто запобігатиме катастрофі і, оскільки катастрофи не було, не отримає в результаті ні визнання, ні премії.
Скачати безкоштовно книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.