Байрон Шарп

Байрон Шарп

  • Країна: Австралія

Біографія Байрона Шарпа

Байрон Шарп — письменник, директор та професор маркетингових наук в Інституті імені Еренберга-Басса при Університеті Південної Австралії. Член редакційних колегій п’яти наукових журналів, співорганізатор конференції з законів реклами в Вортонській бізнес-школі, автор понад 100 академічних статей і публікацій в журналах з маркетингу і рекламі, автор понад 100 доповідей на конференціях світового рівня.


Цікаві факти про Байрона Шарпа розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Байрона Шарпа українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Байрона Шарпа. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Байрона Шарпа саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Байрона Шарпа безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Байрон Шарп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *