«21 урок для 21-го століття»
Юваль Ной Харарі

Про книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі

ЦитатаЛюди голосують ногами. У подорожах світу я зустрічав багатьох людей, які хотіли іммігрувати до США, Німеччини, Канади чи Австралії. Мені трапилося кілька, які бажали переїхати до Китаю чи Японії. Однак я ще не стрів людини, яка мріє про імміграцію до Росії.
Цитата… жодна професія людей уже ніколи не буде гарантовано захищена від загроз майбутньої автоматизації, бо машинне навчання й робототехніка продовжуватимуть вдосконалюватися.
ЦитатаЛюдям завжди ліпше вдавалося винаходити інструменти, ніж мудро ними користуватися.
ЦитатаКоли біотехнологічна революція зіллється з інформаційно-технологічною, буде створено алгоритми Великих Даних, які зможуть відстежувати й розуміти мої відчуття ліпше, ніж я сам, а тоді обґрунтування ймовірно перейде від людей до комп’ютерів.

Відгуки на книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1103 переглядів