Історичні любовні романи

Сортирувати за:

Історичні любовні романи: з чого все починалось і чим вони цікаві?

Перші літературні твори, які поєднують у собі історію та любовний роман, почали з’являтись ще у 18 столітті, і з того часу цікавість до них не згасає. Тільки тоді у них розповідалось про події попередніх епох, а сьогодні читачам (а особливо читачкам) цікаво читати про те, що відбувалось у 18-19 століттях, бо то був доволі цікавий період для всього людства.

Чому історичні романи про любов так подобаються жінкам? Наприклад, тому що це можливість зануритись в атмосферу минулого. Особливо цікаво буває читати про періоди, коли дами носили пишні сукні, а чоловіки були справжніми лицарями і намагались поводитись благородно. Здається, іншим тоді було все, навіть самі люди, хоча насправді то лише ілюзія, бо вони так само кохали, страждали, раділи і плакали.

Епоха у таких творах може описуватись будь-яка, але найчастіше це Середньовіччя, Вікторіанство та початок 20 століття. Хоча «зазирнути» автори можуть і далі у минуле, щоб показати, як же тоді жили і кохали люди, які знаходились у зовсім інших умовах.

Про кого розповідають історичні романи українських письменників?

Українські літератори теж пишуть любовні романи, події яких відбуваються у минулому. Персонажами їх творів можуть бути видатні історичні особистості, чиє життя було сповнене пригод, у тому числі й любовних. А ще це можуть бути розповіді про козаків чи й про звичайних людей, які жили кілька століть тому, ходили по українській землі і боролись за свою свободу.

Історичні романи про кохання показують життя, яким воно було колись. Читаючи їх, можна дізнаватись про культуру, побут, традиції народу. Про те, як тоді люди спілкувались, чим цікавились, що для них було важливо. Хоча це все, звісно, знаходиться не в центрі уваги автора, а слугує лише фоном для головного – любовної історії, яка є основою сюжету.

Де почитати історичні романи про любов?

Якщо ви любите історії про кохання і атмосферу минулого, то на нашому сайті вам точно буде що почитати. Для цього є навіть окремий розділ, де можна читати онлайн безкоштовно історичний роман українською.

Також ми можемо запропонувати ще зручнішу функцію – скачати безкоштовно історичні любовні романи у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), щоб вони завжди були під рукою на тому пристрої, яким ви найчастіше користуєтесь. У такому випадку навіть за відключення Мережі ви зможете продовжувати читання.