Книги про вампірів

Сортирувати за:

Фентезі про вампірів: любов на кордоні зі страхом

Серед літератури в жанрі фентезі можна виділити книги про вампірів і перевертнів – гостросюжетні історії, від яких холоне кров у жилах і одночасно захоплює дух від краси і романтики. Такі протиріччя тримають читача в напрузі до останніх сторінок, адже невідомо, чого чекати від вампірів: кровожерливих злочинів або відважних вчинків в ім’я любові.

Історії про вампірів – прекрасна розважальна література для підлітків, яких манить містика, хоррор і нотки психологічного трилера. Все це є в фентезі про вампірів, але важлива й інша цінність таких книг – морально-виховна. Під обгорткою цікавих фентезі-сюжетів ховаються життєві орієнтири, до яких прагнуть літературні герої: вірність і відданість, рішучість і доброта, благородство і відповідальність …

Жанр «фентезі про вампірів» – один з улюблених у жіночої аудиторії, адже казкові істоти, від яких віє небезпекою, можуть виявитися харизматичними і благородними особистостями – красенями, про які мріє будь-яка дівчина. Однак простим смертним часто виявляється не по дорозі з представниками іншої раси. Потрібно піти на величезні жертви, щоб побудувати спільне щастя. Чи всі закохані готові на непрості випробування?

У книгах про вампірів і любов до смертної дівчині завжди є місце подвигу, жертвам в ім’я високих почуттів, тому такі твори дуже повчальні. Вони надовго врізаються в пам’ять, а їх персонажі стають легендарними героями. Один з таких прикладів – масштабне фентезійному полотно «Сутінкова сага», що стало бестселером у всьому світі.

Зустрічаються і дівчата-вампіри, і їх любов до земних хлопцям не менше драматична і болісна. У деяких сюжетах фентезі про вампірів читач може і не здогадуватися, що хтось із головних героїв – вампір. Життя тече своєю чергою, і тільки в найкритичніші моменти правда вилазить назовні або стає наслідком жахливої ​​помилки або стародавнього прокляття, накладеного багато століть назад.

До вершин романтики з любовними романами про вампірів

Бути вампіром – це справжня мука, особливо якщо твоє невмируще серце розтопить любов. Необхідно зробити серйозний вибір: перетворити свою улюблену в вампіра або змиритися з тим, що поруч буде кохана, принадна своєю молодою кров’ю. Найкращі сучасні книги про вампірів – саме ті, де добре видно драма почуттів і емоцій, де зашкалює психологічна складова і детально розкритий внутрішній світ героїв.

У фентезі про вампірів можна побачити побут, закони і звичаї вампірських громад, прочитати захоплюючі містичні історії їхнього роду. Коли в сім’ю вампірів вривається земна дівчина, все перевертається з ніг на голову, і спокійного життя приходить кінець. Адже земні люди – головні вороги вампірів, їх їжа і джерело життя та енергії. Однак тварини закони життя і смерті перестають працювати, коли на горизонті з’являється любов …

В нашій бібліотеці представлений список найкращих творів в жанрі фентезі про вампірів, перевертнів, демонів і іншої нечисті, від яких ви точно не зможете відірватися. Серед наших авторів, які творять в жанрі фентезі про вампірів, є талановиті письменники, імена яких відомі на весь світ.

Якщо ви сумуєте за захоплюючим кривавим пригод і любовних пристрастей, пропонуємо скачати книги про вампірів безкоштовно в форматах fb2, txt, epub, rtf в нашій електронній бібліотеці. Також відвідувачі сайту можуть читати онлайн книги про вампірів безкоштовно і без реєстрації, відкривши вподобану історію в будь-якому місці на планшеті або телефоні.

У нашому каталозі фентезі про вампірів – окремі романи і серії книг про вампірів, короткі оповідання і масштабні сімейні саги, чарівні казки про магічні школах і нариси в історичному антуражі. Серед класики і новинок фентезі від вітчизняних і зарубіжних авторів ви точно знайдете те, що давно шукали!