Хроніки Дюни

Серія книг «Хроніки Дюни»

Опис серії книг «Хроніки Дюни» Френка Герберта

Серія «Хроніки Дюни» Френка Герберта швидко знайшла своїх шанувальників у всьому світі і досі має величезний успіх. Цікаво те, що автор спочатку не міг знайти видавництво, яке було б готове надрукувати його першу книгу – швидше за все це було пов’язано з тим, що в ній було аж 700 сторінок. Але все ж таки одне видавництво ризикнуло і не прогадало – книга стала дуже популярною. У результаті вже не письменник шукав, де йому друкувати продовження, а компанії намагалися самі почати з ним співпрацювати.

Ця серія розповідає про майбутнє, де Всесвіт перебуває під владою феодальної імперії. Арракіс – це планета, на якій добувають «пряність» – це справжній скарб, завдяки якому весь світ і виживає.

Кажуть, що без пряності неможливо прокласти навігацію в космосі – ті люди, які цим займаються, без цієї речовини не зможуть літати між зірками. А ще пряність – це наркотик, який продовжує життя та допомагає місцевим жителям занурюватись у транс.

У результаті боротьба у цьому світі йде саме за владу та ресурси, зокрема за пряність. Тут запевняють: ті, хто нею володіє, володіє всім Всесвітом.

Автор встиг написати лише шість книг, а для сьомої у нього були лише нариси. Йому поставили страшний діагноз і згодом він помер під час невдалої операції. Справу продовжив його син – «Дюна» отримала продовження у вигляді ще кількох літературних циклів, чим дуже порадувала своїх шанувальників.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Хроніки Дюни» Френка Герберта розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Хроніки Дюни» Френка Герберта українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Хроніки Дюни»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1280 переглядів