Браян Герберт

Браян Герберт

  • Дата народження: 29.06.1947
  • Країна: США

Біографія Браяна Герберта

Браян Патрік Герберт — американський письменник-фантаст, проживає у штаті Вашингтон, США. Старший син знаменитого письменника-фантаста Френка Герберта.

У 1999 році Браян Герберт випустив у співавторстві з Кевіном Андерсоном роман «Дюна: Дім Атрейдесів» (англ. Dune: House Atreides), який став першою книгою нової трилогії про світ «Дюни». Дія трилогії «Прелюдія до Дюни» розгортається за 40 років до початку подій, описаних в першому романі про Дюну. Другий і третій роман трилогії носять назви «Дюна: Дім Харконненів» і «Дюна: Дім Корріно». Перш ніж приступити до написання нових книг про Дюну, Браян ретельно вивчив всі 6 книг оригінальної саги і склав масивний «Покажчик Дюни».

Слідом за «Прелюдією до Дюни» послідувала нова трилогія «Легенди Дюни» (романи «Дюна: Батлеріанский Джихад», «Хрестовий похід проти машин», «Битва за Корріно»), що переносить читача на 10000 років тому від подій оригінального роману, за часів Батлеріанского Джихаду — великої війни людей і мислячих машин.

У 2006—2007 роках Браян Герберт і Кевін Андерсон, спираючись на чернетки Френка Герберта, випустили дилогію, яка продовжує «Капітула Дюни» і завершує Хроніки Дюни — це романи «Мисливці Дюни» і « Піщані черви Дюни». У планах авторів дописати черговий цикл — «Герої Дюни».


Цікаві факти про Браяна Герберта розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Браяна Герберта українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Браяна Герберта. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Браяна Герберта саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Браяна Герберта українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Браян Герберт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *