Сара Джанет Маас

Сара Джанет Маас

  • Дата народження: 05.03.1986
  • Країна: США

Біографія Сари Маас

Сара Маас почала займатися написанням книжок ще в юності. Її завзятість і талант допомогли в майбутньому стати успішним автором, якого знають у всій Америці. При цьому її твори перекладаються різними мовами – у світі дуже багато шанувальників її книг.

Ранні роки майбутньої письменниці

Народилася Сара Маас 1986 року. Дівчинка дуже любила відвідувати музеї, а також Метрополітен-оперу – опера та балет стали її улюбленими видами мистецтва. До цього її привчили батьки. Так і сформувалася її любов до романтизму.

Ще у школі дівчинка дуже любила ділитися зі своїми подружками різними небилицями – проблем із фантазією у неї не було. Трохи пізніше вона почала вигадувати альтернативні кінцівки відомих казок, записуючи їх у блокноти. Потім саме такі історії лягли в основу її перших книг.

Початок творчості

Спочатку свої нариси Сара Маас розміщувалася на сайті для молодих письменників. Вона викладала розділи книги «Скляна королева». І отримала в результаті так багато позитивних відгуків, що в результаті всі ці глави об’єдналися в книгу, яку дівчина і вирішила випустити – це була книга «Скляний трон». Цікаво те, що саме її сторінка була найбільш популярною у всій історії цього літературного майданчика.

Спочатку дівчина працювала над двома циклами – «Скляний трон» та «Королівство шипів та троянд». Паралельно вона навчалася, а також працювала над окремими романами. Дівчина уклала договір із видавництвом, і її книги почали активно друкуватися.

Її історії з альтернативними кінцівками казок теж не залишилися у минулому – вона їх доопрацювала та опублікувала.

Сара Маас спеціалізувалася на творах для підлітків, в основі яких часто була грецька міфологія, легенди про фей. Сьогодні автор продовжує писати в жанрі фентезі – її книги дуже яскраві та незвичайні, а тому вони так полюбилися багатьом читачам у всьому світі.


Цікаві факти про Сари Маас розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Сари Маас українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Сари Маас. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Сари Маас саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Сари Маас українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Сара Джанет Маас»

Одна відповідь до “Сара Джанет Маас”

  1. Avatar Margo :

    Почала читати серію Двір шипів і троянд Сари Маас, і мені дуже сподобалося. Письменниця пише цікаво і дуже легко – немає розтягнутих описів чи недороблених персонажів. Мені подобається світ в книгах. Буду також читати інші серії і книги автора – дякую сайту, що познайомили мене з цікавим автором)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *