Двір шипів і троянд

Серія книг «Двір шипів і троянд»

Опис серії книг «Двір шипів і троянд» Сари Маас

У серії «Двір шипів і троянд» Сари Маас життя головної героїні кардинально перекинулося в той момент, коли вона вбила… фейрі. Дівчині лише дев’ятнадцять років, і тепер перед нею стоїть важливий вибір у житті – померти і замовкнути назавжди, або ж вирушити в підступний і часом жахливий світ, який відокремлений від її звичайного світу.

Далі на Фейру чекають нові пригоди та любов. Вона відкриває дивні сили, які допомагають їй подолати всі перешкоди. Так, їй став снитися той самий сон, у якій її коханий усіма силами намагається її захистити від якогось зла. Ось тільки Фейра чинить опір цьому – вона не хоче стояти осторонь, вона бажає боротися.

Є в історії як позитивні герої, і негативні. Причому довіряти в цьому світі не можна навіть близьким друзям – вони можуть виявитися страшнішими за ворогів. У магічному світі все не так, як у реальному – тут свої закони, свої інтриги та змови, свої правила. А тому будьте готові до того, що ви з головою поринете в дивовижну історію, яку приємно читати вечорами з чашкою гарячого чаю та ароматною випічкою.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Двір шипів і троянд» Сари Маас розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Двір шипів і троянд» Сари Маас українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Двір шипів і троянд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *