Трон зі скла

Серія книг «Трон зі скла»

Книги з серії «Трон зі скла» по порядку

Опис серії книг «Трон зі скла» Сари Маас

Серію «Трон зі скла» Сари Маас почала писати тоді, коли їй було лише шістнадцять років. У ній багато книг, а тому ви зможете довго насолоджуватись цим дивовижним твором. Серія має попит у всьому світі, і не просто так. Автор одного разу ризикнула та виклала кілька розділів в інтернет, які дуже швидко стали популярними.

Складно уявити, що Попелюшка вирушає на бал не для того, щоб танцювати з принцом і закохати його в себе, а для того, щоб приставити до горла ніж. Це історія про дівчину-асасіна Селену. Вона постійно носить із собою меч, щоб захищатися та захищати близьких. Зазвичай у цій ролі виступають представники сильної половини людства, але авторка пішла іншим шляхом. А тому читати буде справді цікаво.

У королівстві дівчину-асасіна бояться всі, а вона тільки прагне отримати помилування. Їй доведеться вирушити до Скляного замку, щоб брати участь у змаганні. І дівчина стає переможцем і набуває статусу королівської захисниці.

Далі – більше. Селена прагне протистояти справжньому злу і досягти справедливості. Вона має повернути магію та силу своєму народу та світу. Кожна частина – це дуже захоплююча пригода та протистояння. Тут змінюватимуться герої, але світ залишиться тим самим, як і його проблеми, які потрібно вирішити незважаючи ні на що. Нудьгувати точно не доведеться!

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Трон зі скла» Сари Маас розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Трон зі скла» Сари Маас українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Трон зі скла»

Одна відповідь до “Трон зі скла”

  1. Avatar NATALIIA Popadynets :

    Досить цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1234 переглядів