Про книгу «Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малали Юсуфзай
Для нас сьогодні важко уявити, що хтось не може отримати освіту хоча б на загальному рівні. Задекларованим є те, що право на освіту має кожен та кожна, але книга «Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малали Юсуфзай доводить, що така можливість є не в кожного. Якщо в країні старі традиції домінують над здоровим глуздом та розумінням того, що будь-хто має право на навчання, то здобути освіту для жінки стає не просто викликом, а справжньою боротьбою. Історію, яку Малала розповідає в своїх книзі, що була написана в співавторстві з американською журналісткою Крістіною Лем, неможливо пропустити повз себе, залишившись беземоційним.
Рідну долину головної героїні окупували терористи з організації «Талібан», що були вірними законам шаріату, який передбачав навіть заборону жінці чи дівчині показувати своє обличчя. Дівчинка захотіла кинути їм виклик, хоча будь-яке покарання шаріату могло мати за собою плачевні наслідки або ж навіть смерть. Приклад Малали доводить те, що навіть одна людина, фактично підліток, може змінити світ та підштовхнути його до змін.
Важко переоцінити вплив роботи Малали на суспільну думку в Сполучених Штатах та світі зокрема, адже вона відкриває очі та дає розуміння того, що фемінізм й боротьба жінок за свої права є актуальним та потрібним явищем. Пакистанські краєвиди переплітаються з важкою боротьбою за свої права, які для когось є буденними.
Книжка юної Малали Юсуфзай, яка була написана у співавторстві з американською журналісткою Крістіною Лем, сколихнула весь цивілізований світ. Одразу після публікації мемуари потрапили у список бестселерів NewYorkTimes і не «здають позицій» уже більше 60 тижнів підряд. Юсуфзай — лауреатка Національної книжкової премії Великобританії (2013), а журнал Time назвав її однією з 25 найвпливовіших підлітків.
Доля жінки в Пакистані визначена наперед: бути покірною дружиною, догоджати чоловікові й виховувати дітей. Але 1997 року народилася «інакша» дівчинка. Вона хотіла ходити в школу, носити яскравий одяг і не ховати обличчя. В цей час владу в її рідних краях, в долині Сват, захопив «Талібан». За найменшу провину перед «законом» терористи карали людей побоями і навіть смертю. Героїня і авторка цієї книжки розуміла важливість освіти і боронила права жінок, за що й отримала кулю в голову… Її звуть Малала. І це тільки початок її історії…
Простою і зрозумілою мовою Юсуфзай розповідає про те, як таліби захоплювали її рідну долину Сват в Пакистані, встановлювали там свої порядки, забороняли дівчаткам здобувати освіту і як її родина намагалася боротися з цим усіма доступними їй способами.
Історія Малали доводить нам, що навіть одна людина здатна змінити світ.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малали Юсуфзай та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малали Юсуфзай: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малали Юсуфзай і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Відгуки на книгу «Я — Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту» Малали Юсуфзай
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.