«Сам собі психолог. Збірник самарі»

Про книгу «Сам собі психолог. Збірник самарі»

Виявляється, вплив генів на наше життя й долю вкрай перебільшений. Майже все, що маємо, ми заслужили своїми думками і вчинками. А чи можна стати мудрим господарем свого життя, відмовившись від лихих думок на користь добрих? Як побороти свої страхи, занепокоєння і знайти шлях до правильних вчинків?

Відповіді на всі свої запитання ви знайдете у збірнику самарі «Сам собі психолог». Книжка буде цікавою тим, хто прагне зробити впевненість у собі наочною, поклавши край тривожності й панічним атакам, навчитися слухати себе і керувати своєю підсвідомістю, відмовитися від шаблонів, щоб бути самим собою.

У кожному з нас від початку закладена цінність. Ми не мусимо відповідати очікуванням оточення і заслуговувати на чиюсь любов. Ми вже маємо досить усього, щоб прийняти себе й бути щасливими.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Сам собі психолог. Збірник самарі» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Сам собі психолог. Збірник самарі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

26 переглядів