«Рудий на узбіччі»
Енн Тайлер

Про книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер

«Рудий на узбіччі» — найновіший роман Енн Тайлер, американської письменниці, чиї книги люблять і цінують мільйони читачів на всіх континентах. Його герой Міка Мортімер, сорокарічний холостяк, комп’ютерний експерт і за сумісництвом доглядач багатоквартирного будинку в Балтиморі, веде стабільне, розмірене, проте вельми обмежене життя. Але одного разу вся ця стабільність руйнується — і не тільки тому, що подруга Мікі вирішує покинути його, а й тому, що у дверей оселі героя немов із нізвідки виникає підліток, який стверджує, що він — його син…

Глибока, інтимна, повна співчуття, тонкого знання таємниць людського серця і теплого гумору історія про те, що може статися, якщо пощастить побачити світ геть новим поглядом. А ще — про помилки сприйняття, другий шанс, що є в кожного, і незбагненну силі людських зв’язків.

У 2020 році «Рудий на узбіччі» був номінований на здобуття Букерівської премії.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер

Читати онлайн книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Рудий на узбiччi
Енн Тайлер


«Рудий на узбiччi» – найновiший роман Енн Тайлер, американськоi письменницi, чиi книжки люблять i цiнують мiльйони читачiв на всiх континентах. Його герой Мiка Мортiмер, сорокарiчний холостяк, комп’ютерний експерт i за сумiсництвом доглядач багатоквартирного будинку в Балтиморi, веде стабiльне, розмiрене, проте вельми обмежене життя. Але одного разу вся ця стабiльнiсть руйнуеться – i не тiльки тому, що подруга Мiки вирiшуе покинути його, а й тому, що бiля дверей оселi героянемов iз нiзвiдки виникае пiдлiток, який стверджуе, що вiн – його син…

Глибока, iнтимна, повна спiвчуття, тонкого знання таемниць людського серця i теплого гумору iсторiя про те, що може статися, якщо пощастить побачити свiт геть новим поглядом. А ще – про помилки сприйняття, другий шанс, що е в кожного, i незбагненну силу людських зв’язкiв.

У 2020 роцi «Рудий на узбiччi» був номiнований на здобуття Букерiвськоi премii.

Енн Тайлер

Рудий на узбiччiВидавництво «Фабула» 2021

Оригiнальна назва роману: Redhead by the Side of the Road

Copyright © 2020 by Anne Tyler
© І. Шевченко, пер. з англ., 2021

© Видавництво «Фабула», 2021

© Видавництво «Ранок», 2021Ця книжка – художнiй твiр. Імена людей, мiсця, випадки та епiзоди е плодом авторськоi уяви або взятi з iнших художнiх творiв. Будь-яка подiбнiсть до реальних осiб, живих чи мертвих, подiй та мiсць е суто випадковою.Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення.

Відгуки на книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

25 переглядів