Вірш «Призахідне сонце навіює думки про гори»
Лі Бо

Вірш «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо

Опісля дощу
заяріла паруюча зелень.

Західним рум’янцем
взялося розчахнуте небо.

Весни будівничі —
тепло і вітрець зі сходу —

Пишаються квіттям,
найкращим своїм творінням.

Та квіт опаде
і настане глибокий вечір.

Це так зрозуміло! —
І я не тамую зітхання.

Одна тільки мрія —
відвідать прославлені гори,

Щоб там, окримівшись,
пізнати Велике Дао!

(Переклад Г. Туркова)

Аналіз вірша «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо

У творі змальовано художню картину світу. Дерева, квіти, небо й гори-усе це єдиний природний простір. У ньому є місце  для людини, яка гармонійно входить у цей простір, коли долучається до його найбільшої таїни-дао. Поет уважав, що людина має відчувати єдність з усім, що є на землі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на вірш «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *