«Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО»
Джим Меттіс, Бінґ Вест

Про книгу «Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО» Джима Меттіса

Відверта розповідь про те, як навчитися керувати в хаотичному світі, від генерала Джима Меттіса, колишнього міністра оборони та одного з найвидатніших стратегічних мислителів нашого часу, та Бінґа Веста, колишнього помічника міністра оборони та військової морської піхоти.

«Позивний Хаос» — це оповідь про легендарну кар’єру Джима Меттіса, починаючи від керівних ролей у трьох війнах і закінчуючи командуванням чвертю мільйона військ на Близькому Сході. Паралельно Меттіс розповідає про свій фундаментальний досвід як лідера, ділячись засвоєними ним уроками про природу ведення війни та миротворчості, важливість союзників і стратегічні дилеми — і недалекоглядне мислення — з якими зараз стикається американська нація. Він чітко пояснює, чому США повинні повернутися до стратегічної основи, щоб продовжувати вигравати битви, а не вести безрезультатні війни.

Меттіс ділить свою книжку на три частини: безпосереднє лідерство, виконавче лідерство та стратегічне лідерство. У першій частині Меттіс згадує свій ранній досвід ведення морської піхоти в бій, коли він знав свої війська так само добре, як і своїх братів. У другій частині він досліджує, що означає командувати тисячами солдатів і як адаптувати свій стиль керівництва, щоб ваші наміри зрозуміли наймолодші війська, щоб вони могли виконувати свою місію.

«Позивний Хаос» — це спогади про життя, сповнене війни та навчання впродовж усього життя, у якому Меттіс піднімається від новобранця морської піхоти до чотиризіркового генерала. Це подорож, присвячена навчанню керувати, а також історія про те, як він завдяки постійному навчанню та діям розробив унікальну філософію лідерства, актуальну для всіх нас.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО» Джима Меттіса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО» Джима Меттіса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

23 переглядів