Вірш «Муза»
Анна Ахматова

Вірш «Муза» Анни Ахматової

Щоніч сподівана її поява,-
Тож ні кровинки на моїм лиці.
Що юність, що свобода, що та слава
Проти другині з дудкою в руці.

І ось ввійшла. Зібгавши запинало,
Поглянула уважно звіддаля.
“Це ти, — питаю, — Данту диктувала
Терцини Пекла?” Тихо каже: “Я”.

Перекладач: Анатолій Глущак

Аналіз вірша «Муза» Анни Ахматової


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Муза» Анни Ахматової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Муза» Анни Ахматової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Муза» Анни Ахматової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на вірш «Муза» Анни Ахматової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *